RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yazmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yazmak

Kişinin torunlarına ve sonraki nesillere bırakacağı büyük bir isme ve şöhrete sahip olacağına, sanat alanında veya politikada uzman bir kişi olarak, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına alamettir.

Mal ve mülk açısından hiçbir eksiği olmadan ve kimseye muhtaç olmadan varlık içinde yaşayarak bolluk dolu bir hayat sürdüreceğine, emrinde çalışan kişilerin fazlalığına ve sağlık içinde, afiyetle geçen uzun bir ömre işaret eder.

Yazmak, kişinin hayatında pek çok önceliğin söz konusu olacağına ve birden fazla işle iştigal edilmek suretiyle zamanla yarışılacağına, yoğun bir akademik hayata ya da bilim adamı olarak ülkenin önemli kurumlarında dersler vermeye de delalet eden güzel bir rüyadır.

 

Rüyada Kitap Yazmak

Eğitime önem veren rüya sahibinin çok uzun yıllar boyunca öğrenim hayatını sürdüreceğini ve akademik çalışmalar yapacağını, üniversite eğitim almak isteyen gençlerin yeteneklerini ortaya koyabilecekleri sanat bölümlerini tercih ederek sınavlarda üstün başarılar elde edeceklerine, devlet kadrolarında çalışan kişilerin de yönetici konumuna gelerek kritik görevlerde önemli kararlar alacağını bildirir.

Kitap yazdığını gören kişiler halk tarafından ulema olarak tanımlanır.

Alim ve bilim adamı sıfatlarına sahip olmak, saygın bir kimlikle yaşamak ve takdir görmek şeklinde de yorumlanır.

 

Rüyada Şiir Yazmak

Romantik bir ruh hali içinde hareket edilmesi sonucunda kişinin maddi durumuna fazla dikkat etmediğine ve bir süre sonra gelir sıkıntısı çekeceğine, bekarlar için çok sayıda aşığı olmasına, birden fazla ilişki veya yasak aşk yaşamaya ve özel yaşamla ilgili düzensizliğe işaret eder.

Fazla hayalci yaşamanın sonucunda sert bir düşüş ve kariyer kaybı yaşanacağı konusunda da uyarı mahiyetindedir.

 

Rüyada Yazmanın Yorumu

Kalıcı işler yapmak isteyen ve kimliğini aşırı derecede önemseyen, egoları ile hareket eden ve tüm hayatını başkalarının gözünde değerli biri olmak için harcayan kişilerin psikolojik durumlarını ifade eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir