RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yedi Görmek

Genellikle uğur olarak anlamlandırılır.

Yapılacak işlerin kolaylaşacağını, kişinin zorlanmadan hedeflerine ulaşacağını ve her zaman hayal ettiği güzel bir yaşama sahip olacağı anlamına da gelir.

Yedi rakamı görülüyorsa rüyadaki diğer unsurlar da göz önünde bulundurulmalıdır.

Rüyanın geniş tabiri için görülen yedi rakamının ne ile ilgili olduğunu hatırlamakta fayda vardır.

 

Rüyada Yedi Rakamı Görmek

Genellikle zamana ihtiyaç duyulan bir durumla karşı karşıya kalındığını, biraz sabırlı davranmak gerektiğini ve acele etmeden olaylara daha sakin yaklaşmak gerektiğini ifade eder.

Yedi rakamı bekarlar için evlilik işareti olduğu gibi, çocuk sahibi olmak isteyenler için de müjdeli haberin yakınlarda geleceğin bildirir.

Hastalıklardan sıkıntı duyan kişiler için de yavaş yavaş iyileşme sürecine gireceklerinin müjdesini verir.

 

Rüyada Yedi Erkek Görmek

İyi haber almak, başarı göstermek ve özellikle sınava girecek olanların istedikleri neticeyle sevinmeleri anlamına gelir.

Üstün bir başarıya sahip olan rüya sahibinin hayatında çok daha büyük bir fırsat sayesinde ün sahibi olacağı bir yaşama sahip olması demek olduğu gibi, şansın açık olduğuna da alamettir.

 

Rüyada Yedi Kadın Görmek

Dedikodularla geçen bir zamana işaret eden rüya, kişinin bir müddet boyunca can sıkıntısı yaşayacağına ve duyacağı laflar yüzünden psikolojisinde de sıkıntılar olacağına alamettir.

Bu rüyayı kişinin ailesindeki bir kadından, anne, abla, kız kardeş, teyze gibi birinden alacağı önemli bir desteği ve yardımı da ifade eder.

Yakın arkadaşlar arasındaki dayanışma sayesinde kişinin kendisini üzen olaylara karşı çok daha sağlam bir şekilde durmasını da tabir eder.

 

Rüyada Yedi Görmenin Yorumu

Obsesyonlara sahip olmanın ve bazı nesnelere karşı fazla duygusal yaklaşımlar sergilendiğine, kişinin geçmişin izlerini ve kendisini etkileyen durumları bazı nesne ya da durumlara yükleyerek yeni anlamlar geliştirdiğine, zamanla bazı totemler edindiğine de alamettir.

Fazlasıyla takıntılı davranışlar sergilemenin, alışkanlıkları terk etmekte zorlanmanın da ifadesi olarak kabul edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir