ÖNERİLER

Butik Pastalar

Pastalar, özel günleri kutlamak için hep çok güzel bir araç olmuştur. Gerek yaş günler gerek terfiler gerek yılbaşı kutlaması için olsun güzel bir pasta hep ortamı neşelendirir ve kutlamaya enerji katar. Son zamanlarda yükselen butik pastalar pasta kalıplarını yıkıyor.

Figürlü Pasta Modelleri

Figürlü pasta modelleri herkesin görüp özendiği kişiye özel şeker hamurundan figürlere sahip pastalardır. Figürlü butik pastalar ile pasta alacağınız kişinin kendisini çok özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Pastam Burada takım elbise pastasından kız kıza eğlence pastasına renkli kat kat pastadan basketbol takımı pastasına kadar her isteğe ve ihtiyaca uygun figürlü butik pasta modelini üretiyor. Misafir sayısına göre pastanın boyutu ve üzerine yazılacak yazı seçilebiliyor.

Leziz Butik Pastalarda Uygun Fiyatlar

Piyasadaki butik pastalar oldukça pahalıdır. Pastam Burada üstün kalitedeki pastalarını piyasadan uygun fiyatlar ile müşterilerine sunuyor. Müşterilerine ile bu lezzetin tadını çıkarmak kalıyor.

Online Pasta Siparişi – Hemen ziyaret et.

Pastam Burada en özel butik pastalar için pastane pastane dolaşmaktansa tek tıkla sipariş verebilme imkanını veriyor. Yılların tecrübesinin ürünü, her bir ham maddesi özenle seçilerek büyük bir titizlikle hazırlanan Pastam Burada pastaları online bir şekilde kolayca sipariş verilebiliyor. 2 gün içerisinde yola çıkan Pastam Burada pastalarında krem şanti yerine ustaların özel tarifi olan pastacı kremaları kullanılıyor. Pastalar soğutucu araçlarla özel kutular eşliğinde müşterilere servis ediliyor.