ÖNERİLER

Cep Telefonunuz İçin Son Teknoloji Aksesuarlar

TeknoŞehir Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ertaş TeknoŞehir ve ürün çeşitlendirmelerine dair önemli açıklamalar yaptı. Ertaş TeknoŞehir web sitesinde Apple, Samsung, Xiaomi, Oppo ve çok daha fazla markada ürünler sunduklarını ve bu ürünlerin oldukça uygun fiyatlara sahip olduğunu dile getirdi. Açıklamada cep telefonu aksesuar konusunda ayrı değerlendirmelerde bulunan Ertaş bu aksesuarların pek çok özel ihtiyaca cevap verebildiğini ve kullanıcılara birçok alternatif de sunduğunu belirtti. TeknoŞehir web sitesi ziyaret edildiğinde durumun gerçekten de böyle olduğu rahatlıkla görülebilecektir. Sitede birbirinden farklı özelliklere sahip ve neredeyse tüm telefon markalarına uygun telefon kılıfları, ekran koruyucuları, şarj cihazları ve kabloları, kulaklıklar ve çok daha fazlası mevcuttur.

TeknoŞehir

TeknoŞehir gerek kurumsal yapısı gerekse ürün çeşitliliği ile birçok kuruluştan farklı özellikler taşımaktadır. Bu durumu TeknoŞehir Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ertaş da açıklamaları ile doğruluyor. Ertaş, TeknoŞehir bünyesinde birçok öncü ve gelişmekte olan markalara uygun aksesuarlar sunduklarını ve kullanıcıların dilediği her ürüne kolayca ulaşabileceklerini dile getiriyor. TeknoŞehir sitesinde; Samsung, Apple, Xiaomi ve Huawei gibi belli başlı markaların yanı sıra Oppo, One Plus, Realme, Casper, Nokia, Asus ve daha birçok markaya ulaşmak mümkündür. Söz konusu markaların onlarca çeşit telefon kılıfı, şarj cihazı ve kulaklık gibi aksesuarlarına ulaşmak da oldukça pratik olacaktır. Üstelik fiyatlar sektörle kıyaslandığında pek uygun olduğu bir gerçektir.

Xiaomi Cep Telefonu Aksesuarları

Xiaomi hemen hemen herkesin bildiği üzere son zamanların en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri durumundadır. TeknoŞehir Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ertaş da bu durumun bilincinde olarak sitesinde Xiaomi ürünlerine ayrı bir önem veriyor. Mehmet Ertaş, Xiaomi kullanıcı seçeneklerinin bir Apple ya da Samsung kullanıcısının aksesuar seçenekleri kadar çok olmadıklarını bildiğinden TeknoŞehir’de Xiaomi markasına dair tüm cep telefonu aksesuarlarında geniş bir çeşitliliğe sahip olduklarını ifade etti. Xiaomi cep telefonu aksesuarları için bol alternatife sahip olmak, örneğin su geçirmez bir cep telefonu kılıfına sahip olmak istiyorsanız TeknoŞehir’i ziyaret ederek bunu çok uygun fiyatlar ile sağlayabilirsiniz.