ÖNERİLER

Demirdöküm Kombi Servis Hizmeti


Yüksek faturalar her zaman canımızı sıktı ancak son dönemlerde kullanmadığımız halde gelen faturalar artık canımıza tak etmişti ve bizler de yeni bir ürün almayı tercih etmiştik. Servis firmalarından hizmet almak yerine direkt ürün değişimi yapmak daha mantıklı geliyordu ancak daha fazla para vermek de canımızı sıkıyordu.

Son kez bir servis firması arayışı içerisine girdim ve internet aramalarında ilk sırada karşıma çıkan ve diğer firmalardan bir adım önde duran Demirdöküm Servis İstanbul firmasına ulaştım. 444 78 56 numaralı telefonlarından ulaşmak yerine web siteleri aracılığı ile ulaşmayı tercih ettim ve randevu saati içerisinde eve geldiler.

Demirdöküm marka kombi konusunda onlara şikayetimi ilettim ve markadan memnun olmadığımı belirttim ancak servis işlemleri sonrasında anladım ki kullanım hatasından ve bakım eksikliğinden kaynaklı farklı sorunlar ortaya çıkmış ve bunda bizim hatamız da oldukça fazla! Düzenli bakım yaptırmadığımız için ürün artık iflas edecek noktaya gelmiş ve yüksek faturaların da en büyük sebebi bilinçsiz kullanımmış… Kombimiz ile ilgili tüm bilgileri ve detayları öğrendikten sonra yeni bir ürün almaktan vazgeçtik ve bunda Demirdöküm İstanbul Servisinin payı da oldukça büyüktür.

Özel Demirdöküm Kombi Servisi İçin; 444 78 56’yı arayabilirsiniz.

Servis hizmetlerinde kusursuz olduklarını belirtmem gerekiyor çünkü sorunlarımızla detaylı bir şekilde ilgilendiler ve bizleri masrafa sokmak yerine masraftan kurtardılar. Kombimiz sorunsuz çalışıyor ve fatura konusunda da eski sıkıntıları yaşamıyoruz.