TEKNOLOJİ

Galaxy Z Fold 2 5G Modelinin Basın Render Görüntüleri Sızdırıldı

Son zamanlarda Samsung‘un yaklaşan Galaxy Z Fold 2 5G modelinin bir çok sızıntısına şahit olduk. Birçok teknoloji tutkununun heyecanla beklediği yeni model 5 Ağustos itibariyle nihayet tüm detayları ve özellikleri ile karşımızda olacak. Şirketin yaklaşan modelinin basın render görüntüleri ise lansmana kısa bir süre kala ortaya çıkmış durumda.

Mistik Bronz ve Mistik Siyah renk seçeneklerine sahip olan yeni modelin görüntüleri tüm ihtişamı ile karşımızda. Daha önce çok kez söylendiği gibi, akıllı telefonun iç ekranında bir kamera deliği mevcut durumda. Dış tarafta bulunan ekran ise çok daha gelişmiş bir şekilde geliyor. Bunun yanı sıra cihazın ekranları önceki nesil modele göre daha ince çerçevelere sahip durumda.

Arka kamera tasarımına bakarsak daha önceden sızdırılmış olan Galaxy Note 20 modelinin render görüntülerindeki kamera modülüne benzer bir tasarım anlayışının hakim olduğunu görmekteyiz. Daha önceden sızdırılan özelliklere göre akıllı telefon dış tarafta 6,23 inç boyutunda bir ekrana sahip olacak. İç taraftaki ekran ise 7,7 inç boyutu ile karşımıza çıkacak ve her iki ekran da Super AMOLED panel ile gelecek.

Arka bölümde üçlü kamera kurulumu yer alacak. Bu üçlü kurulum 12MP + 64MP + 12MP şeklinde kullanıcılara sunulacak. İç taraftaki ekranda yer alan kamera deliğimde ise 10MP çözünürlüğünde bir ön kameranın sunulacağı söyleniyor. Depolama konusunda 512GB’lık bir alana sahip olması beklenen cihaz 5G desteğini desteklemesi ile önce çıkacak. 4.356mAh kapasiteli batarya ile gelecek cihazda 15W kablosuz şarj desteği olacak.

Fiyatlandırma konusunda şimdiye kadar çeşitli bilgiler ortaya çıktı. Ancak bu bilgiler sadece söylentilerden ibaret. Basına sızan bilgilere göre Samsung’un yeni nesil katlanabilir telefonu selefine göre daha uygun bir fiyatla karşımıza çıkabilir. Birkaç gün içinde tüm özellikleri açıklanacak olan modelin detaylarını öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin.

“Galaxy Z Fold 2 5G Modelinin Basın Render Görüntüleri Sızdırıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir