ÖZEL ÖNERİ

Heets Iqos Elektronik Sigara Çeşitleri Ve Fiyatları

Bir elektronik sigara az miktarda nikotin içerir. Bu nedenle ürün herhangi bir risk taşımamaktadır. Dünya Sağlık Örgütü tarafından da onaylanan iqos heets elektronik sigaralar, profesyonel kullanıma yönelik sigara bırakma yardımcılarıdır. Ülkemizde özellikle genç kuşaklar tarafından yoğun bir şekilde başvuru yapılmaktadır. Elektronik sigaranın günlük düzenli kullanımı, sigaranın etkilerini azaltmak için önemlidir. Cihazın düzenli kullanımı, sigaranın etkilerinin diğer sigara bırakma yöntemlerine göre daha kısa sürede geçmesini sağlar. Elektronik sigara sağlığa zararlı değildir. Solunum sistemine zarar vermez. Ürün çok sağlıklı olduğu için çevreye saygılıdır.

Elektronik sigara; Tütün bağımlılığını ortadan kaldırmak, vücudun nikotine maruz kalmasını azaltmak ve insan sağlığını korumak için tasarlanmış elektronik bir üründür. Bu da farklı aromalı likit alternatifleri ile kişilerin sigara bağımlılığını azaltabilir. Ayrıca heets USB bağlantı noktası kullanılarak her yerde kolayca şarj edilebilir. Vücuda duman yerine buhar enjekte eden e-sigaralar, zamanla insanları sigaradan vazgeçiriyor.

Tavsiye edilen miktar ve dozlarda kullanıldığında kişinin dumana duyarlılığının azaldığına inanılmaktadır. Bu bakımdan makine içerisinde sıvı yoksa yakılmamalı, sıvı az ise direkt doldurulup sonra kullanılmalıdır. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra hemen indirilmelidir. İsteğe bağlı olarak kullanılmamalıdır. Pil tam olarak takılmamışsa, yerleştirilmeli ve kullanılmalıdır.

Elektronik sigara, insanların sigaranın verdiği zararlardan kurtulmak için kullanmak istediği bir üründür. Vücuda duman yerine buhar verilmesi, onun iqos sigara sağlıklı sayılmasını sağlar. İnsanların sigarayı bırakmasına yardımcı olduğuna inanılıyor. 18 yaşını doldurmuş ve tütün bağımlılığından kurtulmak isteyen herkes gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Sertifikalı, saygın ve saygın yerlerden e-sigaralar tercih edilmelidir. Aksi takdirde, sigaranın zararı iki katına çıkabilir. Küçük boyutu nedeniyle taşınabilir ve taşıması kolaydır. Ayrıca her yere kolayca sığar. Her yere kolayca kurulabilmesi, işlevselliğinin bir kanıtıdır. Taşınabilir şarj cihazlarıyla uyumluluğu, kullanışlılığının bir kanıtıdır. Pilin bitmesi endişesi olmadan taşınabilir bir şarj cihazı ile şarj edilerek sürekli kullanım sağlanabilir.

Kaynak: https://sigaramiz9.com/