TEKNOLOJİ

iPhone 12 ve iPhone 12 Mini Modeline Mor Renk Seçeneği Geldi

Apple, geçtiğimiz gün düzenlediği etkinlikle birlikte yeni iMac ve iPad modellerini tanıttı. Bunun yanı sıra ABD’li şirket, iPhone 12 ve iPhone 12 Mini modeli için mor renk seçeneği sunduklarını açıkladı. Bununla birlikte bu iki cihaz için sunulan renk seçeneği sayısı da 6’ya çıkmış oldu.

Yeni mor seçeneğini şu anda satın alamıyorsunuz. Ancak Apple’ın resmi internet sitesi üzerinde çok yakında bu rengi seçebileceğiniz belirtilmektedir. Buna ek olarak diğer renk seçeneklerindeki gibi yeni mor seçeneğinin de çerçevelerle eşleştiğini belirtelim. Yani cihazın arka kısmıyla beraber çerçeveleri mor renge bürünüyor.

Apple, yeni renk seçeneğiyle birlikte buna eşlik eden aksesuarlar da tanıttı. Şu anda iPhone 12 Mini modelinin başlangıç fiyatı 9.999 TL şeklindedir. Ayrıca standart iPhone 12 modelinin en düşük konfigürasyon için başlangıç fiyatı 10.999 TL olarak belirlenmiştir. Cihazı satın almak için Apple’ın resmi internet sitesine buradaki bağlantı üzerinden bakabilirsiniz.

Bu iki model de geçen yıl piyasaya sürüldüğünde siyah, mavi, yeşil, kırmızı ve beyaz renk seçeneği ile geliyordu. Bununla birlikte bu modellerde OLED ekranlar, A14 çipi, çift arka kamera ve 4GB RAM bulunmaktadır. Ayrıca 20W hızlı şarj desteği de bu iki modelde yer mevcuttur.

“iPhone 12 ve iPhone 12 Mini Modeline Mor Renk Seçeneği Geldi” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir