ÖNERİLER

İstanbul İndesit Özel Servisi


Özel İndesit Teknik Servis firmasının kaliteli servis hizmetlerinden henüz yararlanmadıysanız firmamızı arayabilir ve vakit kaybetmeden sizler de İndesit marka ürünleriniz için hizmet alabilirsiniz. İstanbul genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz ve siz değerli müşterilerimizin taleplerini de değerlendirme altına alıyoruz. Alanında uzman profesyonel kadromuz ile birlikte çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürüyoruz ve müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alması için çaba harcıyoruz. Servis ağlarımız sürekli olarak yenileniyor ve sizler için daha hızlı olmak adına çalışıyoruz.

Gezici servis ekiplerimiz donanımlı araçlarımı sayesinde teknolojiyi de en iyi şekilde kullanarak ulaşım konusunda hiçbir şekilde sıkıntı yaşamıyor. Servis hizmetlerimizden yararlanmak için hafta içini beklemeye gerek yok, eğer ürünleriniz hafta sonu arızalandıysa bile firmamızı arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Çalışmalarımızı web sitemiz aracılığı ile takip edebilirsiniz ve bu adres sayesinde dilerseniz firma hakkında da geniş bilgiler alabilirsiniz. Yapılan tüm çalışmalar müşterilerimize gösteriliyor ve atölyemizi ziyaret eden müşterilerimize de firma hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. İndesit özel servis firması olarak İndesit marka her türlü ürün için haftanın 7 günü çalışıyoruz ve kusursuz servis hizmetleri sunabilmek adına sizlerin fikirlerini de alıyoruz.

İstekleriniz ve görüşleriniz bizim için önemlidir bu yüzden çağrı merkezi numaralarımız olan 444 7 856’dan bizlere ulaşarak görüşlerinizi ve önerilerinizi dilediğiniz gün iletebilir ve daha iyi hizmet kalitesi almak için katkıda bulunabilirsiniz. Web: https://www.indesit-servis.org