TEKNOLOJİ

LG W41 Modeli, 48MP Dörtlü Kamera Kurulumuna Sahip Olacak

LG, 2020’nin son çeyreğinde W31 ve W31+ modellerini piyasaya sürmüştü. Şirketin W serisindeki modelleri, yalnızca Hindistan’da mevcut durumdadır. LG, bu modelleri Xiaomi, Samsung ve Realme gibi markaların orta sınıf cihazlarına rakip olarak sundu. Şimdi ise yaklaşan LG W41 modeli hakkında yeni detaylar ve tasarım ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı.

Yeni sızıntıları popüler teknoloji habercisi Evan Blass paylaştı. Görüntülere göre LG’nin yaklaşan modeli, plastik arka kapağa sahip olacak. Bununla birlikte geçen seneki W serisindeki modeller çentikli ekran ile geliyorlardı. Ancak sızdırılan görseller, LG W41’in delikli ekran tasarımına sahip olacağını ortaya koyuyor. Bununla birlikte cihazın ekranındaki alt çerçevenin daha kalın olduğunu da söyleyelim.

Buna ek olarak cihazın kamera özelliklerinden bahsedelim. Sızıntıya göre arka bölümde AI destekli 48MP ana kamera bulunacak. Bununla birlikte genel olarak dörtlü arka kamera kurulumu ve LED flaş yer alacak. Cihazın yan taraflarında ise ses butonlarının yanı sıra sesli asistan için özel olarak ayarlanmış bir buton konumlandırılacaktır. Yaklaşan akıllı telefonun model numarası ise LMK610’dur.

Bununla birlikte bu modele LG W41 Plus ve LG W41 Pro adlı iki telefon daha eşlik edecek. Diğer modeller hakkında şimdilik bir bilgimiz yok. Ancak ilerleyen günlerde bu modellerin özelliklerinin de ortaya çıkmasını bekliyoruz. Aynı zamanda fiyat bilgilendirmesinin de ilerleyen süreçte sızdırılması oldukça muhtemel. Biraz da geçen seneki LG W31 modelinden bahsedelim.

LG W31 modeli, 6,52 inç boyutunda bir ekran ile geliyor. Gücünü Helio P22 yonga setinden alıyor. Cihazda 8MP ön kamera ve 13MP + 5MP + 2MP şeklinde üçlü arka kamera dizilimi yer almaktadır. 4GB RAM ile gelen modelde 64GB dahili depolama alanı sunuluyor. Bununla birlikte cihazda 4.000mAh kapasiteli ne büyük ne de küçük bir batarya mevcuttur. Ayrıca cihazın çıkış fiyatı ise 151 ABD Doları olarak açıklanmıştı.

“LG W41 Modeli, 48MP Dörtlü Kamera Kurulumuna Sahip Olacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir