RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yabancı Ev Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yabancı Ev Görmek

Kişinin gurbete gideceğinin işaretidir.

Mesleki eğitimlere katılmak, yabancı dil öğrenimi amacıyla yurt dışına çıkmak ve yapılan her işte huzurlu olmak anlamına gelir.

Yeni gelişmelerin, maceraların kişinin hayatına renk katacağı için, yaşamdan alınan zevkin de artacağına yorumlanır.

Bekar kişiler yabancı bir evde yaşamaya başladıklarını görürlerse, eşleri yabancı uyruklu olur.

Evli biri için, gelirlerinin artmasıyla beraber yeni bir eve taşınmak, daha konforlu şekilde yaşamak manasındadır.

Geniş, ferah ve güzel bir yabancı ev görülüyorsa önemli değişiklikler yapılacağını bildirir ve yeni bir işe girmenin de alametidir.

Yabancı bir evde kalabalık şekilde oturduğunu görmek, eve gelecek misafirlerin, hayırlı bir iş için yapılacak görüşmelerin delaletidir.

 

Rüyada Yabancı Ev Boyamak

Yabancı ev boyamak, menkul değeri yüksek bir mal satın almak, gösterişli bir düğün yapmak demektir.

Evi koyu renge boyamak, işle ilgili anlaşmalar yapmak üzere yeni firmalarla görüşmek, iş teklifi almak, çevre genişletmek demektir.

Evin her bölümünü farklı renklere boyamak ise kararsızlık çekildiğini, yapılacak değişiklikten veya girişimden emin olunmadığını gösterir.

 

Rüyada Yabancı Evde Yaşadığını Görmek

Kişinin çektiği yabancılaşma duygusunun ifadesi olduğu gibi, aidiyet hislerinin de zayıfladığı bir dönemde bulunulduğunu bildirir.

Yabancı evde yaşamanız, ailenizle aranızdaki iletişimsizliğin üst seviyelere çıkacağını, bu dönemde sinirlere hakim olmanın, olası kavgaların önüne geçeceğini, sağduyulu davranmak gerektiği konusunda bir uyarıdır.

Eşlerle veya kardeşlerle uyumsuzluk yaşamak, inatlaşmak ve kutuplaşmak anlamına da gelir.

Kişinin kendi hayatına yönelik alacağı bazı radikal kararlar sonrasında evini ayıracağı, özgürce yaşamaya başlayacağına da delalettir.

 

Rüyada Yabancı Ev Görmenin Yorumu

Yaşanılan hayata dair yabancılık duygusu içinde olunduğuna, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınan kimselerin uyum problemi çektiklerine ve sürekli eski düzenlerini aradıklarını, huzursuzluk içinde kaldıklarına işaret eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir