RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yağmurluk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yağmurluk Görmek

Özellikle iş yaşantısına dair bilgiler verir ve kişinin karşılaştığı riskleri azaltmak için çalışmalarına yoğunluk vereceği bir döneme gireceğini, bu risklerin olumsuz sonuçlarından korunabilmek için şimdiden önlemler almaya başlayacağını ifade eder.

Akıl, mantık ve sağduyuyla hareket etmenin neticesini her açıdan almak, başarıdan başarıya koşmak şeklinde de yorumlanır.

İş konusunda bugüne değin yeteneklerini ortaya koyamamış kişilerin iyi bir fırsat yakalayacaklarını ve hem işlerinde ilerleyeceklerini, hem de rızıklarının, nimetlerinin eskiye oranla çok daha fazla artacağına alamet eder.

Yağmurluk, kötülüklerden, iftiradan ve haksızlıklardan korunmak, başkalarına açık vermeden yaşamak ve her daim onurlu hareket etmek anlamına da gelir.

Mevcut mal varlığının korunacağına, mali sıkıntılar yaşayanların yakın zamanda eski durumlarına kavuşacaklarına tabir edilir.

 

Rüyada Yağmurluk Almak

Tedbirli davranmak suretiyle sıkıntılı bir dönemi olabildiğince rahat, sorunsuz atlatmak demektir.

Rüya sahibinin iş alanında kendisine engel olmak isteyenlerin bulunduğunu fark edeceğine ve bu kişilere fırsat vermemek adına önlemler alacağına alamet ettiği gibi, sırlarını kimseyle paylaşmamak ve kimseye güvenmeden hareket etmek anlamına da gelir.

Kişinin kendisi dışında kalan insanlara karşı mesafeli bir tutum sergileyeceğini, zaman zaman bu durumun yanlış anlaşılmalara sebebiyet vereceğini ama kalıcı olmayacağını da ifade eder.

 

Rüyada Yağmurluk Giymek

Her durumla baş edebilecek kadar meziyetli hale gelmek, iş konusunda yeteneklerini ortaya koymak ancak düşmanlara karşı daima dikkatli olmak demektir.

Kişinin birkaç dostu dışında kimseyle samimi olmamaya özen gösterdiğini ve sırlarını paylaşmadığını, bu tutumu sayesinde gelecekteki riskleri de azaltacağını ifade eder.

 

Rüyada Yağmurluk Görmenin Yorumu

Özel hayatın korunmasına ilişkin titizlik gösterildiğini, dışarıya herhangi bir açık vermemek için uğraşıldığını bildirir.

Rüya sahibinin hayatına dair detayları insanlarla paylaşmaktan çekindiğini, özellikle yeni tanıştığı insanlarla çok çabuk kaynaşamadığını ve bir süre mesafeli davrandığını işaret eder.

İlişkilerde zamana ihtiyaç duyulduğunu bildiren bir rüyadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir