RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yakalanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yakalanmak

İyi değildir.

Rüyayı gören kişinin başına gelecek musibetli olaylara rivayet edilir ve rüya sahibinin üzüleceği, hastalanacağı, sıkılacağı ve huzursuz olacağı günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin sıkıntıya düşmesine, yaşadığı zorlukların artmasına, başarılarının azalmasına, ağız tadının, keyfinin, neşesinin ve rahatının kaçmasına neden olacak tatsız olaylarla karşılaşacağına işaret eder.

 

Rüyada Yakalanmaktan Korkmak

Kişinin başından derdin, belanın ve uğursuzluğun eksik olmayacağına, bu durumun canın sıkılmasına, gülen yüzünün solmasına ve gözündeki ışığın sönmesine neden olacağına rivayet edilir.

Rüya sahibinin sanki sınanıyormuşçasına zor olaylar yaşayacağı şeklinde değerlendirilir.

 

Rüyada Polise Yakalanmak

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin yakasını tehlikeli işlerden, kötü kimselerden, kazadan ve beladan kurtarmayı başaracağına böylece hem canının hem de malının güvende olacağına ve garantiye alınacağına tabir edilir.

 

Rüyada Hırsızlık Yaparken Yakalanmak

Kişinin kendisinden beklenmeyecek ve aldığı eğitime yakışmayacak işler yapacağına, kötü yönde hareket edeceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına bu durumun ayyuka çıkması yüzünden de rezil hallere düşmekten kurtulamaz olacağına delalet eder.

 

Rüyada Sigara İçerken Yakalanmak

Kişinin kendini ispat etmeye çalıştığına fakat buna bir türlü cesaret edemediğine, gizliden gizliye kendini telkin ederek cesaretlendirmeye çalıştığına rivayet edilir.

Rüya sahibinin yapabileceklerinin sınırlarını ölçtüğüne de işaret eder.

 

Rüyada Depreme Yakalanmak

Kişinin canın sıkılmasına, strese girmesine, motivasyonunun ve verimliliğin düşmesine, moralinin bozulmasına, umutlarının tükenmesine ve yaşam enerjisinin düşmesine neden olacak tatsız olaylarla karşılaşacağına alamet eder.

 

Rüyada Yağmura Yakalanmak

Kişinin üzerine hakkın rahmetinin yağacağına, kişinin dertlerinin dermanına, hastalıklarının ilacına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına delalet eder.

Bolluk, bereket, zenginlik ve şifa olarak değerlendirilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir