RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yakın Arkadaş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yakın Arkadaş Görmek

Hayırlara vesile olacak tanışmalar yaşanacağına, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder.

Gerçek hayatta da yakın bir arkadaşını rüyada görmek, o kimseyle uzun yıllar dayanışma içinde olunacağına ve o kimsenin sayesinde pek çok sıkıntıdan kurtulmaya yorumlanır.

Allah sevgisiyle dolu olan rüya sahibinin, ailesine olduğu kadar, diğer insanlara ve canlılara da aynı özeni, ilgiyi ve merhameti gösterdiğine tabir edilir.

Kişi sevmediği birini rüyasında yakın arkadaşıymış gibi görüyorsa, gerçek hayatta da biri tarafından kandırılacak olmaya, duygularıyla oynayacak karşı cinsten biriyle tanışacağına ve üzülmesine yol açacak gelişmeler yüzünden moralinin bozulacağına tabir edilir.

 

Rüyada Yakın Arkadaşla Kavga Etmek

Hatasını anlayıp, telafi etmek için çeşitli yollar arayan rüya sahibinin, sık sık arkadaşlarına ve sevdiği insanlara haksızlık ettiğini ve bu davranış şeklini bir an önce terk etmesi gerektiğini tabir eder.

Hararetli bir tartışma yaşamak gerçek hayatta kişinin tüm psikolojisini allak bullak edecek olumsuz gelişmelere ve aileden gizli yapılan maddi harcamalar nedeniyle zor duruma düşmeye yorumlanır.

Çok güvenilen birinin kişiye sırtını dönecek olmasından kaynaklanan ruhsal sıkıntılara ve yalnız kalmaya alamet eden rüya iyi niyetli olmayan kimselerle tanışmak şeklinde de yorulur.

 

Rüyada Yakın Arkadaşla Yola Çıkmak

Yakın bir arkadaşla uzun yola çıkmak ömür boyu sürecek dayanışmaya, kişinin sırtının yere gelmeyeceğine, duyguların kontrol altına alınacak olduğuna ve kişinin olgunlaşma sürecine girdiğine delalettir.

Kısa bir yola çıkmak ise, rüya sahibine can sıkıcı bir meselede yardımcı olacak bir arkadaşa, kişinin üstündeki yükün azalmasına yorumlanır.

 

Rüyada Yakın Arkadaş Görmenin Yorumu

Manevi hayata çok önem verildiğinin, bencillikten uzak olan rüya sahibinin paylaşmayı sevdiğinin işaretidir.

Hümanist bir hayat görüşünü de ortaya koyan rüya, kendisiyle barışık, çevresiyle uyum içinde yaşamaya çalışan biri olunduğuna da yorumlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir