RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yalı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yalı Görmek

Geleceğin parlak olacağına, hayatın rüya sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine rivayet edilir.

Rüyayı gören kişinin kazancını kolay yollardan, elleri ve ayakları nasır tutmadan ve beli bükülmeden çıkaracağına, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine ve ticaretten istediği verimi de, başarıyı da alacağına alamet eder.

Sorunlardan, sıkıntıdan uzak, sakinlik ve huzur içinde geçecek bir yaşama alamet eder.

 

Rüyada Yalıda Oturmak

Mutlu haberlerin alınacağına, sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına, kişinin moral bulacağına ve yaşam enerjisine kavuşacağına işaret eder.

Hayatın tekrar düzene gireceği, karışan ve mahvolan işlerin hızlı bir şekilde toparlanacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Konak Görmek

Kişinin meslek hayatında statü atlayacağına, kazancının artacağına, rütbesinin yükseleceğine ve bu sayede çok daha iyi şartlarda yaşamaya başlayacağına işaret eder.

 

Rüyada Konak Almak

Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine ve bu sayede ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Eski Konak Görmek

Sevincin ve hüznün bir arada yaşanacağı bir durumun gerçekleşeceği ile açıklanır.

Rüyayı gören kişinin gülerken ağlayacağı ya da tam tersi şekilde ağlarken güleceği ve kendisine duygu karmaşası yaşatacak bir olayın vuku bulacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Ahşap Konak Görmek

Tek şekilde tabir edilmez.

Rüyayı gören kişinin gördüğü ahşap ev tarihi eser sayılacak kadar eskiyse bu uğursuzluk olarak kabul edilir ve kişinin kötü olaylar yaşayacağına işaret eder.

Eğer ahşap konak güzel ve yeniyse o halde hayırlara vesile olacak ve kişinin yüzünü güldürecek olayların meydana geleceği şeklinde yorumlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir