RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yamaç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yamaç Görmek

Hedeflerini koyarken fazla ütopik hayaller kuran rüya sahibinin yaşayacağı bir olay ya da yakın çevresinden bir kimsenin ikazı ile kendisine geleceğini ve planlarını yeniden gözden geçireceğini işaret eder.

Çok yüksek bir yamaç gören kişilerin yapacağı yanlış hamleler onların iş yaşamlarını allak bullak eder ve bu rüyayı bir ikaz olarak ele almalı, büyük risk taşıyan işlerden uzak durmalıdır.

Yamaç görmek kişiyi kedere düşürecek bir olayın vuku bulması veya sevilen kimselerden birinin hastalanarak yatağa düşmesi, kişinin acı çekmesi ve ruhsal açıdan yıpranması olarak da yorumlanır.

 

Rüyada Yamaç Kenarında Durduğunu Görmek

Düşmanı olanların kendilerini korumaları gerektiğini ve her an hayatlarına kast edecek insanlarla karşı karşıya gelebileceklerini, tedbir alarak yaşamaları gerektiğini bildirir.

Yamaç kenarında durmak, kişinin bıçak sırtı bir hayat yaşadığına, düzensiz bir hayatı olduğuna ve işlerin bir müddet daha rahata ermeyeceğine alamettir.

Risklerle dolu bir iş yaşamına ya da kişinin beden gücünü kullanarak, her an ölümle burun buruna yaşadığı bir meslek icra ettiğine de tabir olur.

 

Rüyada Yamaç Paraşütü Görmek

Bir müddet yaşadığı sorunlardan dolayı içine kapanan ve işlerine yeteri kadar ilgi gösteremeyen rüya sahibinin, artık daha farklı biri haline geleceğine, kendisini toparlayarak ve sevdiği kimselerden, ailesinden ve eşinden destek alarak ayağa kalkacağını bildirir.

Zorluklara karşı psikolojisini bozmadan ve olumsuz düşüncelere kapılmadan hareket eden kişinin eninde sonunda istediği başarıya ve hedeflerine ulaşacağını da alamet eder.

 

Rüyada Yamaç Görmenin Yorumu

Sık sık intihar etmeyi düşünmenin veya kişinin canından bezdiğini düşünüp, kendisini yaşama bağlayan hiçbir şeyinin kalmadığını hissetmesinin işaretidir.

Derin bir kedere ve umutsuzluğa düşüldüğünün, çıkış yolları aransa da bulunamadığının ve başkalarından yardım istemeden, kendi başına bu tip sorunlarla uğraşmaya çalışmanın da ifadesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir