RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yanaktan Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yanaktan Öpmek

Sevgi ve saygıya, duygusal muhabbete, kadın erkek arasındaki ilişkiye, insani iletişime, kişinin yaşayacağı mutlu anlara işaret eder.

Rüyada eşinizin sizi yanaktan öpmesi, size olan sevgisinin artacağına veya ondan göreceğiniz maddi bir faydaya delalet eder.

Rüyada tanımadığınız birisinin öpmesi ise, hiç beklemediğiniz yerden gelecek yardım veya paradır.

Rüyada çocuğunuzun sizi yanaktan öpmesi, ileriki yıllarda çok başarılı olup, büyük bir isme sahip olmasına ve size yardım etmesine, annenizin öpmesi, uzun ömürlü olmaya, sıkıntılardan kurulmaya, kardeşinizin öpmesi ise, birlikte yapacağınız önemli bir işe veya bekarsa evliliğe yorumlanır.

Rüyada yanaktan öpen kişi size namahrem olan birisi ise ya onun ailesinin size vereceği maddi olanaklara ya da günah işlemeye delalet eder.

 

Rüyada Birisini Yanaktan Öpmek

Rüyada birisini yanaktan öpen kişi o kimseye maddi manevi yardımlarda bulunur ve ona karşı işlediği bir suçtan dolayı affedilir.

Bu rüya yakında karşı cinsten birisinin size yakınlaşma isteği duyacağına veya beklemediğiniz bir kimseden, gönül ilişkileri ile ilgili bir teklif alacağınıza yorumlanır.

Rüyada birisini yüzünden öpmek, o kimsenin yüzünü ak edecek davranışlarda bulunmaya veya ona benzer birisi ile evlenmeye, aşk macerası yaşamaya işarettir.

Rüyada yanağından öptüğünüz kişinin sizinle yakınlaşması, o adam veya kadından göreceğiniz yardım anlamına gelmektedir.

 

Rüyada Şehvetle Yanaktan Öpmek

Rüyanızda sizin başkasını veya başkasının sizi şehvet duyguları ile yanaktan öpmesi, bazen duygusal yakınlaşmalara bazen de dünyevi hayatın zevk ve eğlencelerine işaret eder.

Bu rüya aynı zamanda hayatını sürekli nefsi istekleri doğrultusunda geçiren ve bu nedenle de maneviyattan kopan bir adamın sembolüdür.

Rüyasında şehvet duyguları olmadan öpmek ise dostluğa, kardeşliğe veya dayanışma içinde bulunmaya yorumlanır.

 

Rüyada Yanaktan Öpmenin Yorumu

Bu rüya içinizdeki sevgi özleminin veya çevrenizdeki sıkıntılardan kurtulmanızı sağlayacak bir arkadaş isteğinizin, bazen de aşık olduğunuz kişiye açılma düşüncenizin dışa vurumudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir