RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yangın Çıktığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yangın Çıktığını Görmek

İyi şekillerde tabir edilmez ve rüyayı gören kişinin başkaları nedeni ile alacağı sıkıntıya rivayet edilir.

Neresinden bakılırsa bakılsın, üzülmeye, ağlamaya, zarar etmeye, kayıplar yaşamaya ve umutlarını kaybetmeye işaret eden bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyayı gören kişinin inandığı ve güvendiği için birlikte hareket ettiği kimselerin kendisine mutsuzluk ve başarısızlık getireceği anlamına gelir.

 

Rüyada Yangın Çıktığını Görmek ve Söndürmek

Kişinin uyanıklığı ve zekiliği sayesinde bir kazadan ya da beladan kıl payı kurtularak büyük bir felaketin ya da zararın eşinden döneceğine alamet eder.

Rüya sahibi çevresindeki sahte dostları olduğunu ya da kendini belanın içine çekecek bir işin varlığının farkına vararak bu durumdan kurtulmayı başaracak demektir.

 

Rüyada Yangın Çıktığını Duymak

Bir kişi eğer rüyasında yangın çıktığını görürse o kimse kendini kötü hissedeceği ve çok üzüleceği bazı sözler işitecek ya da bu tarz tatsız haberler alacaktır diye tabir edilir.

Rüya sahibinin gülen yüzünün solmasına ya da asılmasına neden olacak bazı olaylara yorulur ve uğursuzluk olarak değerlendirilir.

 

Rüyada Evde Yangın Çıktığını Görmek

O kişinin hane içinde yaşayacağı münakaşalara, kavgalara, gürültü ve patırtıya bu nedenle de aile bireyleri arasında meydana gelecek olan tedirginliğe işaret eder.

Rüya sahibinin ev yaşamında can sıkıcı ve zor günler yaşanacağını gösterir.

 

Rüyada Okulda Yangın Çıktığını Görmek

Meslek ya da eğitim hayatında yaşanacak olan hüsrana ve başarısızlığa işaret eder.

Rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığını alamayacağına ve yaptığı fedakârlıkların boşa çıkacağına tabir edilir.

 

Rüyada Eşyaların Yandığını Görmek

Bu rüya her ne kadar olumsuz gibi görünse de aslında çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin çok daha iyilerine sahip olacağı kadar zengin olacağı ile açıklanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir