RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yangın Söndürme Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yangın Söndürme

Kızgınlığa neden olan bir olayın yatıştırılması, aile içinde var olan gerginliklerin, tartışmaların yahut kavgaların sona erdirilmesi için ara buluculuk yapılacağına, herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına alamettir.

Yeni deneyimler yaşanacağına ve bu sayede kişinin kendisinde zayıf gördüğü yanlarını güçlendireceğine, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine yorumlanır.

Etrafında olup biten yanlışları düzeltmek, insanların hatalarını örtmeye çalışmak anlamına geldiği gibi, sevilen birinin yaşadığı kötü günleri atlatması için yanında olmak, ona sonsuz destek vermek anlamına da gelir.

İyilik ve şifa bulmak, yapılan işlerden hayır görmek demektir.

Kişinin hayatını eskisine oranla daha iyi hale getireceğini, işlerini yoluna koyacağını ve bu sayede mutluluk, huzur içinde geçen bir yaşama kavuşacağını da delalet eder.

 

Rüyada Yangın Görmek

Kendi evini yanarken görmek, eve gelecek kötü, üzücü bir habere, ev halkının acı çekmesine, ölüm haberine veya kötü bir kazanın haberini almaya yorumlanır.

Başka bir evde yangın görmek, etraftan duyulacak üzüntülü sözlere ve bir tanıdığın başına gelecek olumsuzluğa şahit olmak, ona yardımcı olmaya çalışmak demektir.

Çözümsüz olayları, sonu kötüye giden alışkanlıkları da ifade eden rüya, tartışmalı günlerin, kavgaların ve kişiyi strese sokacak ortamların da habercisidir.

 

Rüyada İtfaiye Görmek

İtfaiye görmek, yaşanan yoğun ve çatışmalı günlerin artık durulacağını bildirir.

Rüya sahibinin nihayet hayatında özlemini çektiği durgun, sakin günlere kavuşacağını, kendisine huzur veren insanlarla görüşeceğini işaret eder.

Küskün olunan kişilerle barışmaya, düşmanlardan kurtulmaya ve ev içindeki sorunların bitmesine alamet eden rüya, güçlüklerin üstesinden gelmeye de yorumlanır.

 

Rüyada Yangın Söndürmenin Yorumu

Kişiyi uzun süredir etkisi altına alan ve tüm duygularında karmaşaya neden olan bir öfkenin varlığına yönelik sembolik rüyalardandır.

Kurtulmak istenen bir sıkıntıyı ve çözümsüz durumların kişi üstünde olumsuzluklara neden olduğunu da ifade eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir