RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yangın Söndürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yangın Söndürmek

İyilik, hayır, şifa, mutluluk ve huzur bulmaya işaret eder.

Rüyayı gören kişinin kurtuluşu bulacağına, hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine işaret eder.

Geçim derdinin biteceği, rüya sahibinin kendini üzgün, mutsuz ve huzursuz hissetmesine neden olan tüm problemlerinin son bulacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Yangın Söndürmeye Çalışmak

Kişinin mücadeleci bir ruhu olduğuna, kendine olan inancı ve güveni sayesinde tüm zorluklarını aşmayı başaracağına işaret eder.

Güç ve kudret sahibi olmaya, amaçlarına doğru emin adımlarla ilerlemeye rivayet edilir.

 

Rüyada Yangın Görmek ve Söndürmeye Çalışmak

Rüya sahibinin karşısına bir sorun çıkacağına ve kişinin bir süre bu durumun üstesinden gelmesi konusu üzerinde meşgul olacağına yorulur.

Sıkıntılı fakat atlatılamayacak kadar kötü ve zor olmayacak günlerin yaşanacağına ve sonunda da amaca ulaşılacağına delalet eder.

 

Rüyada Orman Yangını Görmek ve Söndürmek

Kişi, yetenekli, akıllı, kıvrak zekâlı, yaratıcı ve mantıklı kimse olarak tasvir edilir.

Çözümlere karşı kısa sürede çareler üreten ve sorunun değil hep çözümün parçası olan bir kimsenin varlığı üzerinden yorumlanır.

 

Rüyada Su ile Yangın Söndürmek

Bir kimse ile iş birliği yapmak anlamına gelir.

Rüya sahibinin arkasına alacağı büyük, başarılı, güçlü ve makam sahibi bir kimse sayesinde önemli ve zor bir sorunu kısa sürede aşmayı başaracağına ve o insandan göreceği destek sayesinde hayatının daha kolay hale geleceğine delalet eder.

 

Rüyada Yangını Üfleyerek Söndürmek

Emeklerin, verilen bedelin, ödenen diyetin ve çekilen zahmetin boşa gitmeyeceğine, rüya sahibine hayır, mutluluk, başarı, bolluk, bereket ve huzur getireceğine alamet eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir