RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yapıştırıcı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yapıştırıcı Görmek

İyimser ruh haline, kişinin çevresinde olup biten her şeyle fazlasıyla ilgilendiğine, yardıma ihtiyacı olan herkese eşit şekilde davranarak elinden geldiğince yardım eli uzattığına işarettir.

İslami açıdan da büyük sevaplar kazanmak manasına gelen rüya, her durumda kişinin dara düşmeden ilerleyeceğine, dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına ve yaptığı tüm iyiliklerin karşılığını ölene dek alacağını bildirir.

Aile içinde geçmişten gelen bazı kırgınlıkların kişinin müdahalesiyle düzelmeye başlayacağını, evli olanların eşleriyle aralarındaki her türlü kırgınlığın, sorunun ve çatışmanın sona ereceğini tabir eder.

Rüya sahibinin küs kişileri barıştırmak için araya gireceğini, bekar bir arkadaşının gönül ilişkisinde yardımcı olacağını da delalet eder.

 

Rüyada Yapıştırıcı Almak

Geçmişte çok fazla işe dalan ve işleri yüzünden ailesini, sevdiklerini ihmal eden rüya sahibinin artık kendisine ve özle yaşamına daha fazla vakit ayırmaya karar vereceğine, böylelikle sosyal ilişkilerinin de güçleneceğine ve psikolojik olarak rahatlayacağına alamettir.

Kişi için çok uzun zaman alan bazı problemlerin nihayet çözüme kavuşacağını, kariyer açısından yaşanan tartışmalı durumların kişinin lehine döneceğinin tabiridir.

 

Rüyada Yapıştırıcı Satmak

Bekar bayanlar için çalıştıkları yerde veya eğitim aldıkları kurumda tanışacakları yaşça büyük bir erkekten çok etkilenecekleri anlamına gelir.

Şefkat ve ilgi görülecek bir dönemi işaret eden rüya, kişinin yaşadığı tüm problemlere iyi tarafından bakarak ilerleyeceğini, bu sayede karamsarlıktan kurtulacağını tabir eder.

Rüya sahibini yıpratmaya hevesli kimselerin amaçlarına ulaşamayacaklarını, güvenli ve huzurlu bir yaşam sürdürüleceğini, tasarruf yaparak gelecek için para biriktirmeye başlanacağını alamet eder.

 

Rüyada Yapıştırıcı Görmenin Yorumu

Kişinin aşırı duygusallığının tüm kararlarını etkilediğini, mantığını ön plana çıkarmakta zorlandığını, kendi bağımsızlığını elde etmek için zorlu bir mücadele içinde olduğunu işaret eder.

Kişiliğini ön plana çıkarmak için uğraş veren kişinin bu uğurda ailesi ve sevdiklerini dahi dinlemeden kendi bildiği yoldan ilerlemeye devam edeceğini bildirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir