RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yaralamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yaralamak

Rüyada yaralayan kişinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, iş hayatının tamamen bozulacağına ve sevinçle beklediği bir şeyin üzüntü getireceğine alamet eder.

Yaralanan kişi için, iş hayatında ve aile hayatında çok zor ve içinden çıkılması hatta neredeyse imkânsız durumlar yaşayacağına ve sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine tabir edilir.

 

Rüyada Adam Yaralamak

Rüyada yaralayan taraf için de, yaralayan taraf için de hayırlı şeylerin olmayacağına, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına, içine düşülen sıkıntılı durum yüzünden çok zor zamanlar yaşanacağına ve aile hayatının kötü bir hal alacağına delalet eder.

 

Rüyada Kedi Yaralamak

Kişinin kendisine yardım eden kişiler tarafından kötü durumlara sokulmak istendiğine, ancak atacağı doğru adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, ama daha sonra çok zor bir duruma düşeceğine işaret eder.

 

Rüyada Köpek Yaralamak

Rüya sahibinin çok sevdiği dostlarından biri ile çok büyük bir tartışma yaşayacağına, aralarında istenmeyen olayların baş göstereceğine, yapacakları bir hatadan ötürü ikisinin de pişman olacaklarına ve etraflarındaki insanlardan da uzaklaşacaklarına rivayet eder.

 

Rüyada Kendini Yaralamak

Kişinin öğrenmek istediği sanatta gittikçe uzmanlaşacağına, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, çok başarılı olmak için daha çok çalışacağına ve hatta en iyisi olmak için kendisini zorlayacağına delalet eder.

 

Rüyada Birini Bıçakla Yaralamak

Rüya sahibinin uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işi sevdiği kişilerden alacağı destekle yakın bir zaman içinde tamamlayacağına işaret eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir