RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yaralı Asker Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yaralı Asker Görmek

Bir tanıdığın haksız yere suçlanmasına, hiç sebep yokken üzüleceği durumlar ve hakaretlere maruz kalması anlamındadır.

Rüya sahibine yakın olan, dürüstlüğü ve iyiliğiyle herkesin kalbini kazanmış birinin kendisinden kaynaklanmayan durumlar sebebiyle acı çekecek olduğuna alamet eder.

Yapılan yardımların, verilen paraların, sağlanan imkanların değerinin bilinmeyeceğini, kişinin en yakınlarından göreceği kötülüklerden ötürü üzüleceğini de işaret eder.

Ev içinde kalbi kırılan aile büyüklerinin varlığına, kişinin onların kalbini alması, gönlünü hoş tutması gerektiğine ve ağızdan çıkan sözlere dikkat edilmediği takdirde çevredeki insanlara da istemeden dahi olsa zarar verileceğine yorumlanır.

Kişinin kendisine verilen her türlü görevi en iyi şekilde yaptığına, sorumluluklarının bilincinde olarak davrandığına ve koşullar ne olursa olsun, haksızlık etmediği gibi, haksızlık ve adaletsizliklere karşı da göğüs gerdiğine yorumlanır.

 

Rüyada Yaralı Asker Olmak

Hedeflere ulaşmakta zorluk çekmeye ve yatırım yapılan işlerde beklentilerin altında kalmaya alamettir.

Kişinin taşıyabileceğinin çok daha üstünde sorumluluklar almasından dolayı işlerde yavaşlama ve aksaklıklar meydana geleceğini bildiren rüya, yakın çevreyle oluşan tatsızlıklara ve gelecek olumsuz haberlere de tabir edilir.

Beklenmedik kimselerden kötülük görmeye ve o kişilerden dolayı arzu edilen değişimin ve yapılması planlanan değişikliklerin zaman alacağını, gelecek planlarının biraz daha ileri tarihlere atılacağını bildirir.

 

Rüyada Yaralı Askere Yardım Etmek

Manevi açıdan desteğe ihtiyaç duyan biriyle karşılaşmaya, güçlü karakterde bir kadından yardım almaya yorumlanır.

Rüya sahibinin gönlünü kazanacak iyi kalpli birinin hayatına gireceğini, kişi eğer bekarsa bu kimseyle evlendiğinde sorumluluklarının azalacağını, kendisine hayat boyu her konuda destek verecek bir eşe sahip olacağını delalet eder.

 

Rüyada Yaralı Asker Görmenin Yorumu

Kişinin sürekli çözmeye çalıştığı bir probleminin olduğun ve bu sorunun üstesinden gelebilmek için sürekli uğraştığına yorumlanır.

Rüya sahibi için hayatın tadını kaçıran durumların giderek daha fazla moral bozucu hale geldiğini de ifade eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir