RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yardım Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yardım Görmek

Gönlü yüce, inancı ve ahlakı yerinde, herkese karşı iyi şeyler düşünen, içinde zerre kadar kötülük bulunmayan bir kimsenin varlığına alamet eder.

Rüya sahibinin taşıdığı hayırlı amellere ve niyet ettiği güzel işlere rivayet edilir.

Kişinin imkânları dâhilinde kapısına gelen hiçbir kimseyi geri çevirmeyen ve elinden geldiğince hayır işleri yapan kimse olduğu şeklinde ifade edilir.

İyilik yapıp, denize atan ve tüm yardımlarını gizli tutan kadri yüce kimseye işaret eder.

 

Rüyada Yardım Yapmak

Rüya sahibinin başarısı, azimli ve hırslı çalışması, istikrarlı davranışı sayesinde tam bir ticaret ehli olacağına, meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına bu sayede hem mutluluğunun hem de refahının yerinde olacağına delalet eder.

 

Rüyada Yardım Almak

Bir kişi eğer rüyasında yardım aldığını ya da kendisine yardım edildiğini görürse o kişinin rüyası gerçek anlamına yakın şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin başının çok sıkıştığı bir anda kendisinden yardım ve hayır göreceği bir kişinin varlığına yorulur.

Rüya sahibinin hayatındaki kötü gün dostu olan bir kimsenin farkına varacağı bir olayın yaşanacağı şeklinde değerlendirilir.

 

Rüyada Yardım Beklemek

Hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin umduğunu bulacağı anlamına gelir.

Kişi, hayalini kurduğu bir isteğini yerine getirmek fırsatı yakalayacak demektir.

Başarıların artık kesilmeyeceği yani sürekli olacağı şeklinde kabul edilir.

 

Rüyada Destek Görmek

Kişinin çevresinde kendisine hayır getirecek ve dara düştüğünde yardımına koşacak iyi kalpli kimselerin olduğuna işaret eder.

Gerçek anlamına benzeyen rüyalardan biridir ve iyilik görmeye yorulur.

 

Rüyada Destek Vermek

Rüya sahibinin fedakârlığına ve özverili yaklaşımına karşılık verecek, ona ihanet etmeyecek ve onu yarı yolda bırakmayacak kimselerin varlığına tabir edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir