RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yarışma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yarışma Görmek

Görülen duruma bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır.

Eğer rüyada yarışma kazanılmışsa hayırlı ve güzel durumlarla karşılaşılacağına, kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine ve işlerin artacağına alamet eder.

Eğer yarışma kaybedilmişse, tüm sıkıntıların, sorunların, zorlukların ve musibetlerin birbiri ardına geleceğine, kısmetin yaşanacak olan kötü bir olay yüzünden tamamen kapanacağına ve üzüntü duyulacağına işaret eder.

 

Rüyada Yarışma Yapmak

Maddi açıdan kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin günden güne daha da büyüyeceğine, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine alamet eder.

Aynı zamanda, zor durumların üstesinden gelmeye tabir edilir.

 

Rüyada Yarışma İzlemek

Sorunlu başlayan bir çalışmanın büyük kazançlara vesile olacağına, edilen duaların kabul edileceğine, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, işlerin yoluna gireceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine rivayet eder.

 

Rüyada Yarışma Kaybetmek

Kişinin büyük çaba göstererek elde ettiği kazancın uçup gideceğine, zahmet veren işlerin artacağına, sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine ve üzüntülerinin artacağına işaret eder.

 

Rüyada Yarışma Kazanmak

Girilecek olan yolda büyük başarılara ve kazançlara ulaşılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, müjdeli haberler alınacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına delalet eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir