RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yaşayan Birini Ölmüş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yaşayan Birini Ölmüş Görmek

Bazen evliliğe, bazen tövbeye, bazen de şan ve mevkinin yükselmesine işaret sayılır.

Kimi zaman fakirlikten sonra gelen zenginliğe veya hayırlı ve ahlaklı uzun bir ömre de yorulmaktadır.

Rüya sahibinin ölü olarak gördüğü kişinin ömrünü uzattığı, hastaysa iyileşeceği ve sağlığına kavuşacağı, yaşadığı problemlerini atlatacağı olarak da tabir edilmektedir.

 

Rüyada Yaşayan Akrabayı Ölmüş Görmek

Kişinin yaşayan yakın bir akrabasını ölmüş görmesi, uzun bir yoldan gelecek olan bereketli ve uzun kalacak bir misafire, sağlığına kavuşmaya, çektiği sıkıntılardan kurtulacağı ve rahat bir hayata kavuşacağı şeklinde ifade edilir.

 

Rüyada Anneyi Ölmüş Görmek

Rüyada yaşayan anneyi ölmüş görmek, annenin sağlıklı, sıhhatli, uzun bir ömrü olacağına, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına, çocukları ile ilgili hayırlı haberler duyacağına yorumlanır.

 

Rüyada Kardeşini Ölü Görmek

Rüyada yaşayan kardeşinin öldüğünü gören kimse, kardeşinin uzun bir yolculuğa çıkacağına, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, evliliğinde mutlu olacağına, evli ise hayırlı bir evlat sahibi olacağına ve evliliğinde yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder.

 

Rüyada Babanın Öldüğünü Görmek

Kişinin yaşayan babasının öldüğünü görmesi, büyük bir iş nedeni ile yaşanılacak bir pişmanlık ve kazancının bozulacağı anlamına gelir.

Bazı tabirciler ise rüya sahibinin evinden bir nimet çıkacağına, sağlık ve sıhhatinin bozulacağına, hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına delalet etmektedir.

 

Rüyada Eşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada kocasının öldüğünü gören kadının, geçim sıkıntısı çekeceğine, fakirleşeceğine, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Rüyanın sahibi erkekse ve karısının öldüğünü gördüyse, hayırlı bir evlat sahibi olacağına, sevilen birinin geleceğine yorumlanır.

Rüyada görülen yaşayan kadınının ölmesi, güzel bir haber alınacağına, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine işarettir.

Bazı tabirciler ise ölü görmeyi uzun süredir ayrı kalınan birine kavuşmak anlamına geldiği şeklinde yorumlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir