RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yaşayan Birini Ölü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yaşayan Birini Ölü Görmek

O kimseden gelecek kötü haberlere üzülmek ve ona yardımcı olabilmek için çırpınmak demektir.

Maddi yardımların veya hasta birine el uzatmanın ifadesi olduğu gibi, rüya sahibinin çevresindeki kimselerin zorlu sınavlardan geçeceğine, rüyada görülen kişi tanınıyorsa onun kederine ortak olunacağına yorumlanır.

Her şeyin üstesinden gelmenin, zorluklara göğüs germenin ve yılmamanın, iş konusunda yeni atılımlar yaparak, önüne çıkan engelleri teker teker aşmanın alametidir.

Başarılı bir kariyer sahibi olunacağına bildiren rüya, aynı zamanda eski bir düşmandan kurtulacak olmanın da müjdesini verir.

Psikolojik açıdan kendisine güvenmeyen veya geçmişteki hataları yüzünden sürekli pişmanlıklar yaşayarak cesaretlerini kaybeden kişilerin nihayet hayatlarının kontrolünü ellerine alacaklarını, kendilerini ispat edip, güçlerini gösterebilecekleri ortamlara gireceklerini işaret eder.

 

Rüyada Yaşayan Birinin Öldüğünü Duymak

Kişinin yaptığı tüm iyiliklerin geri döneceğine ve iş açısından ortaya koyduğu yüksek performansın alkış alacağını, sürekli çatışma yaşanan, iletişim sorunları olan yöneticilerle arayı düzelterek daha verimli bir çalışan haline gelineceğini bildirir.

İyi haberlere yorumlanan rüya, yakın çevrede nişan, düğün gibi törenlere katılmak, eski arkadaşlarla sürpriz şekilde buluşmak ve kalabalık toplantılara girmek demektir.

Uzak bir yola gitmek, gidilen yerde hesaplanandan daha uzun süre kalmak ve yuva özlemi çekmek şeklinde de yorumlanır.

 

Rüyada Yaşayan Birini Ölü Görüp Korkmak

Bir anda gelen müjdeli bir haberin kişinin sakin giden hayatını yoğunlaştıracağına ve tatlı telaşlar içine girileceğine, nişan hazırlığına veya ev taşımaya yorumlanır.

Kişinin karşısına çıkan fırsatlardan dolayı bir anlık kararsızlık yaşamasına ve yakın çevresine konuyu açarak onlardan yardım istemesine de tabir edilir.

 

Rüyada Yaşayan Birini Ölü Görmenin Yorumu

Rüya sahibini gerek hayatta rahatsız eden, varlığına dahi tahammül etmekte güçlük çekilen birine alamettir.

Bu gibi kişilerden kurtulmak, uzaklaşmak, hayatından çıkarmak isteyen kimselerin gördüğü rüyalardandır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir