RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yaşlandığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yaşlandığını Görmek

Uğursuzluk olarak kabul edilir.

Rüyayı gören kişinin gerçekten de bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşacağına, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine, ruhsal olarak etkileneceğine, tüm bu yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına yansıyacağına ve adeta her türlü aksiliğin üst üste geleceğine tabir edilir.

Mutsuz olmaya, aksiliklerle, engellerle ve sorunlarla karşılaşmaya yorulur.

Bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin yaşlılığını görecek ve sevdikleri ile istediği kadar vakit geçirecek kadar yaşayacağına işaret eder ve hayırlara alamet ettiği şeklinde değerlendirilir.

 

Rüyada Kendini Yaşlanmış Görmek

Rüya sahibinin zihin ve beden olarak hep dinç olacağına, yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerinde kalacağına rivayet edilir ve güzel bir rüya olduğu şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Annenin Yaşlandığını Görmek

Kişinin annesinden güzel haberler alacağına, onun rahatının, keyfinin, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

 

Rüyada Birisinin Yaşlandığını Görmek

Rüya sahibinin gelecekle ilgili ve ancak uzun vadede gerçekleşebilecek hayallerine, arzularına ve amaçlarına nail olma şansı elde edeceğine delalet ederken bir diğer yandan da yakın gelecekte karşılaşacağı bazı engellere alamet eder.

 

Rüyada Yaşlanmak

Kişinin kısmetinin kapanacağı şeklinde kabul edilir.

Rüya sahibinin zor bir dönem geçireceğine, zorlanacağına, sıkıntıya düşeceğine, mutsuz olacağına, yokluk çekeceğine, hastalanacağına ve olumsuz olaylarla karşılaşacağına tabir edilir.

 

Rüyada İhtiyarladığını Görmek

Kişi beklemedik olaylarla karşılaşacak demektir.

İşlerdeki verimin düşmesine, kazancın azalmasına, maddi sıkıntıların baş göstermesine, yatırımların kar getirmemesine ve rüyayı gören kişinin zarar ederek hayal kırıklığı yaşamasına alamet eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir