RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yastık Kılıfı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yastık Kılıfı Görmek

Saadet dolu günler geçirileceğine, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine alamettir.

Hayırlı bir rüyadır ve bekarlar için yakın zamanda evleneceklerinin de müjdecisidir.

Kişinin kalbine hitap eden, yanına yakışan ve aile görgüsü, terbiyesi almış bir kimse ile hayatını birleştirmesine, yuvalarında mutlu ve huzurlu bir hayat sürmelerine yorumlanır.

Yaşlı kimseler için eşleri ile çok uzun bir ömür geçireceklerine ve sağlık sorunlarından uzak, torunlarıyla haşır neşir olacakları güzel zamanlara da delalettir.

Güzel karşılaşmalar yaşanacağını, bitmiş olan birlikteliklerin daha sağlam bir zeminde yeniden başlayacağına ve sorunların çözümü için karşılıklı çaba gösterileceğine de yorumlanır.

Kişinin kendisini aile ortamında güvende hissedeceğini ve hayattan ne beklediğinden emin olacağı bir sürece gireceğini de gözler önüne serer.

 

Rüyada Eskimiş Yastık Kılıfı Görmek

Eskimiş yastık kılıfı, eşler arasındaki sevginin azalması, ilginin zayıflaması ve iletişimsizlik anlamına gelir.

Eşler arasında özellikle ailelerden kaynaklı sorunlar yaşanabileceğini, başkalarının sözlerinin çok fazla önemsenmesi halinde tartışmalı durumların can sıkıcı bir hale geleceğini de bildirir.

Çatışmaların yoğunlaştığı bir dönemi vurgulayan rüya, aile birliğini sarsacak olaylara, sevgisizliğe ve saygının azalması sonucu eşler arasında soğuk rüzgarlar esmesine de alamettir.

 

Rüyada Renkli Yastık Kılıfı Görmek

Bekarlar için yoğun ve hareketli bir aşk yaşamı demektir.

Özellikle erkekler için bu süreçte pek çok çapkınlık hikayesine karışacaklarını, ne aradıklarını bilememelerinden dolayı karşılarına çıkan kısmetleri de tam olarak değerlendiremeyeceklerini ve bazı büyük fırsatları da kaçıracaklarını işaret eder.

Renkli yastık kılıfı, kişinin hayalperest biri olması sonucu, iş konusunda da kariyer yapmakta biraz geç kalacağını tabir eder.

 

Rüyada Yastık Kılıfı Görmenin Yorumu

Ayrılık veya boşanma yaşamış kişilerin hala bu durumu kabullenmekte zorluk çektiklerini işaret eder.

Normal yaşamlarına adapte olmakta zorlanan ve yeni ilişkiler kurmak konusunda çekingen davranan rüya sahibinin hala eski eşine veya sevdiği insana ulaşmaya çalıştığına da yorumlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir