RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yatılı Misafir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yatılı Misafir Görmek

Metazori ile kabul ettirilmeye çalışılan fikirlerin varlığına, kişiyi her açıdan sömürmek isteyen bir arkadaşa yorumlandığı gibi, diğer bir yoruma göre ev içinde yaşanacak telaşlı ama güzel günlerin de habercisidir.

Hayat yükünün artacağına, harcamaların yoğunlaşmasıyla kişinin borçlarının da fazlalaşacağına ve bu durumun psikolojik olarak bazı gerginliklere neden olacağına, sorumluluklarının altında ezilmeye ve aile üyelerinden bu konularda yeteri kadar destek görememeye yorumlanır.

Dostluk ilişkileri içinde olunan ve uzun yıllardır tanınan insanların kişiyi kendi menfaatleri uğruna kullanmak istemelerinin yaşatacağı kalp kırıklığı ve hüsrana delalet eden rüya, bekar kişiler için iş sorunu olan biriyle evlenmeleri nedeniyle bir süre çok fazla sorumluluk alacaklarına ve yorulacaklarına, eşin işe girmesine kadar geçecek süre içinde sıkıntılar yaşanacağına tabir edilir.

 

Rüyada Yatılı Misafir Ağırlamak

Kendi evinde çok sayıda yatılı misafir ağırlayan kişilerin ellerinden yüklü bir para çıkar ya da bir mülkün satışa çıkacağı anlamındadır.

Tek bir yatılı misafir ağırlamak ise iş sorumluluğunun artacağına ve kişinin bir müddet özel hayatına gereken önemi gösteremeyeceğine, zaman bulmakta zorlanacağına ve bu süreçte bazı bedensel sıkıntılar yaşayacağına alamet eder.

Kişinin kalbinden geçmeyen, gönülsüz olduğu bir konuda vereceği karar yüzünden vicdanen rahatsızlık çekeceğine de yorumlanır.

 

Rüyada Yatılı Misafir Olmak

Birinin evinde yatılı misafir olmak, bir yanlıştan dönüleceğine ve bu konuda yakın arkadaşlardan destek alınacağına tabir edilir.

Ailesinin evinde yatılı misafir olmak, ebeveynlerden kalacak bir mirasla alakalı konuşmalar yapmak ve maddi konularda beklenti içine girmek demektir.

Bekar kimselerin karşılarına çıkacak çok zengin bir taliple evlenerek tüm hayatlarını, rahat, lüks ve konfor içinde geçireceklerine delalettir.

 

Rüyada Yatılı Misafir Görmenin Yorumu

Uzun zamandır psikolojik olarak bir ağırlık içinde olunduğuna ve geçmiş yaşantının kişinin omuzlarında bir yük olduğuna yorumlanır.

Ailesinin tüm sorumluluğunu üzerinde taşıyanların gördüğü rüyalardan biridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir