RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yavru Kuş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yavru Kuş Görmek

Henüz olgunlaşmamış, zamana ihtiyaç duyan bir girişime işaret eder.

Rüya sahibinin emeklerinin karşılığını henüz tam olarak alamadığını ancak, ilk emarelerin kişinin lehine olduğu haberler alacağını da tabir eder.

İslami açıdan yavru kuş gören kişi birinin korumasına ihtiyaç duyan, ruhani açıdan ve inanç açısından zayıf bir kimsedir.

Dini açıdan henüz olgunlaşamadığının ve çok daha fazla yol alınması gerektiğinin de alametidir.

Yavru kuş gelecek küçük ama sevinçli bir habere, alınacak kıymetli bir eşyaya veya ziynete de yorumlanır.

Yeni başlangıçlar yapıldığına, kişinin mevcut işinden ayrılıp, kendi işini kurma düşüncesine gireceğine de delalet eder.

 

Rüyada Kuş Görmek

Kuş rüyaları genellikle alınacak iyi ve güzel haberlere yorumlanır.

Rüya sahibinin beklediği habere kavuşacağına, güzel gelişmeler yaşayacağına ve hayatında yepyeni bir döneme adım atacağına haber verir.

Kuş görmek hastalar için de iyileşme belirtisidir.

Hayırlı rüyalar arasındadır ve sevilen kişilerden çok mutlu havadisler gelmesine de alamet eder.

Rüyasında kuş gören kimse, uzakta bulunan akrabalarına veya sevdiklerine de kısa süre içinde kavuşup hasret giderme imkanı elde eder.

 

Rüyada Yavru Kuş Beslemek

Yavru kuş beslediğini gören kişi küçük girişimlerde bulunur.

Sonucunu uzun zaman sonra göreceği işlere atılacağının da habercisi olan rüya, kişilerin yaptıkları küçük yatırımların, daha sonra çok büyük gelirler elde edecekleri kaynaklara dönüşeceğinin de müjdesini verir.

Kuş beslemek aynı zamanda kişinin hanesine gelecek olan yeni bir bebeğe veya bekarlar için de genç yaşta yapılacak hayırlı bir evliliğe delalettir.

 

Rüyada Yavru Kuş Görmenin Yorumu

Yavru kuş, zayıf ve güçsüz bir kişiliğin, kişinin kendisine kol kanat gerilmesini istediğinin ve tek başına karar alamayan bir karakterin sembolüdür.

Korunmasız bir hayata ve kendini savunamayan kişilere işaret eden rüya, aynı zamanda iyi kalpli ve saf düşünceli biri olunduğuna da işaret eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir