RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yazı Tahtası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yazı Tahtası Görmek

Maddi yaşama ve kişinin iş açısından itibarına ilişkin bir rüyadır ve özellikle kariyerli bir yaşam sürüleceğine alamet eder.

Yazı tahtası tüm yaşamın belli bir program dahilinde sürdürüleceğine ve kötü alışkanlıklardan uzak durarak, kişiye her zaman iyi bir gelir kapısı olacak bir işe girişileceğini de müjdeler.

Geçmişteki tecrübesiz hareketlerinden dolayı para ve zaman kaybeden kişinin, şimdiki zamanda çok daha doğru şekilde davranacağını, her adımını geleceğini düşünerek atacağını da bildirir.

Kısmet konusunda kişinin bahtının açılacağını ve girişilen işten beklenmedik oranda büyük paralar kazanılıp, kısa süre sonra hayli zengin bir kimse haline gelineceğini de işaret eder.

 

Rüyada Yazı Tahtasına Yazmak

Ne yazıldığı hatırlanıyorsa o şekilde değerlendirmek gerekir ancak genel olarak yapılan işte sebat göstermek ve vazife konusunda kişinin aşırı disiplinli, sorumlu şekilde hareket etmesi anlamına gelir.

Bir arkadaş vasıtası ile güzel bir hayatı olan ve iyi kalpli bir eş adayı ile tanışmak şeklinde de yorumlanır.

Çalışılan iş ile ilgili eğitimler almak, sahip olunun bilgi birikimini artırarak kendisini hatırı sayılır önemli iş adamları arasına yazdırmak, yapılan işlerle başkalarının da saygısını kazanarak şöhret sahibi olmak demektir.

Önemli mevkilere de işaret eden rüya büyük bir terfinin de müjdesini verir.

 

Rüyada Yazı Tahtası Silmek

Fikir değişikliği yapılacağına ve kişinin iş alanındaki stratejilerini yeniden gözden geçirecek bir yapılanmaya gideceğine, maddi sıkıntılar içinde olan işverenlerin ise küçülmeye doğru adım atacaklarına işaret eder.

Yazı tahtası silenlerin emeklerinin karşılığını daha çok alabilmek için kendi eğitimlerine de devam edeceklerine yorumlanır.

 

Rüyada Yazı Tahtası Görmenin Yorumu

Yoğun ve stresli bir iş hayatı olanların, özellikle eğitim alanında çalışanların veya yönetici konumunda olan kimselerin gün içindeki iş telaşlarının ve çalışmalarının rüyalarında ortaya çıkmış halidir.

İşkolik kimseleri de sembolize eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir