RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zenci Adam Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zenci Adam Görmek

Kişiye yardım edecek güçlü birinin varlığını ifade eder ve bu kişinin yaptığı iyilikler karşılığında herhangi bir karşılık beklemeyeceğini, rüya sahibinin gördüğü yardım karşısında minnet duyacağını tabir eder.

Zenci adam her zaman güç, iktidar ve saygınlık ifadesi olduğu için rüyayı gören kişinin mutlak zafer elde etmesine, kendi geleceğini en doğru kararlarla yönlendireceğine ve asaletinden zor durumda dahi olsa vazgeçmeyeceğine yorumlanır.

Kendi ideallerinin peşinden koşan rüya sahibinin aile ve arkadaş çevresinden de beklediği yardımı, iyiliği göreceğine yorumlanır.

Herkesin rızası alınarak kurulan bir işte çok güvenilen bir kişiyle ortaklık kurmaya tabir edilir.

İktidar sahibi insanlardan oluşan sosyal ortamlarda bulunmaya ve alınacak kararlarda kişiye destek verecek büyük iş adamları ile beraber çalışmaya da yorulur.

 

Rüyada Ölmüş Zenci Adam Görmek

Bir yolun, bir amacın sonuna yaklaşıldığına, işlerin son anda bozulmasıyla kişinin yaşayacağı hayal kırıklığının çok uzun zaman olumsuz etki yaratacağına delalettir.

Evin içinde ölmüş zenci adam görmek erkin kaybolmasına, aile reisinin vefatına veya hastalanması yüzünden büyük sıkıntılar yaşamaya alamet eder.

Vurularak ölen zenci adam görmek şanı, şöhreti zedeleyen bir haber almak ve yalnızlaşmak demekken, tanımadığı bir zenci adamın öldüğünü duymak ise düşmanlardan kurtulmak anlamındadır.

 

Rüyada Zenci Adamla Evlenmek

Gerçek hayatta da çok sağlam temeller üzerine kurulacak bir yuvaya ve işinde son derece başarılı bir eşe sahip olmaya yorumlanır.

Severek, dillere düşen bir aşk yaşayarak mutlu olmak, sevilen kişiyle uzun bir yolculuğa çıkmak anlamına gelen rüya, ayağa gelen şansın kişinin iyi bir gelecek kurmasına yardımcı olacağına da delalet eder.

 

Rüyada Zenci Adam Görmenin Yorumu

Baskın bir kişiliğe işaret eder ve kişinin hayatındaki insanlar üzerinde etkili olduğuna, genellikle konuşmalarıyla ikna edebilen, kendisini ifade etmekte asla güçlük çekmeyen biri olduğuna yorumlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir