RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zeytin Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zeytin Yemek

Kişinin gerçekleştireceği çalışmalar, ortaya koyacağı projeler ve yapacağı işler ile çok ve Allah katında helal olan para ve mal kazanacağına alamet edilir.

Aynı zamanda, rüya sahibinin, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere çok büyük sıkıntılar yaşamasına rağmen ulaşacağına ve bu sayede çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına tabir edilir.

 

Rüyada Zeytin Görmek

İş hayatında çok iyi projeler gerçekleştirerek insanlar tarafından çok sevilip çok para kazanmaya delalet edilir.

Ayrıca, işsiz olarak geçirilen uzun bir zamandan sonra çok iyi ve bol kazanç sağlayacak bir işe girileceğine işaret edilir.

 

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Çok dürüst ve ahlaklı bir kadına ve bu kadının ileride çok büyük işlere imza atarak çok büyük bir adam olacak oğluna yorumlanır.

Aynı zamanda, iş hayatında çok iyi çalışmalar yaparak yöneticilerin dikkatinin çekilmesi ile çok iyi bir mevkiye gelineceğine delalet edilir.

 

Rüyada Sarı Zeytin Görmek

Kişinin çok sevdiği ve değer verdiği birisinin hastalık ya da ölüm haberini alması üzerine çok büyük bir üzüntü yaşayacağına alamet edilir.

 

Rüyada Yeşil Zeytin Görmek

İş hayatında çok büyük yatırımlar yaparak yüklü miktarda para kazanıp mal mülk sahibi olunacağına tabir edilir.

Ayrıca, rüyayı gören kişinin, çok sevdiği ve manevi değeri çok büyük olan bir eşyasının bir şekilde kaybolacağına işaret edilir.

 

Rüyada Siyah Zeytin Görmek

Rüya sahibinin ailesi içinden ya da dostları arasından birinin vefat etmesi üzerine kendisini insanlardan saklayıp uzun süreli bir yas tutmasına ve acısını bu şekilde bir nebze azaltmaya çalışmasına yorumlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir