RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zile Basmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zile Basmak

Birine veya birilerine bir uyarı yapılacağına işarettir.

Rüya sahibi için evlendiği yahut evleneceği kişinin bilge, aydınlanmış, görüp geçirmiş ve kültürlü biri olacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına alamettir.

Arkadaş çevresinin kültürlü insanlardan oluştuğunu ifade eden rüya, üzerinde çalışılan bir görev yahut proje söz konusu ise tek başına bu işin altından kalkmanın zor olacağını ve yakın çevreden yardım isteyerek, ekip halinde görevi tamamlamanın mümkün olacağını bildirir.

Zile basmak aynı zamanda karşı cinsle iletişim kuramayan rüya sahibinin, ilgi duyduğu birine duygularını açmak için yakın bir arkadaşını aracı kılacağını, bu kimse sayesinde güzel bir ilişkiye başlayacağını ifade eder.

Utangaçlık ve içine kapanık olmak yüzünden bazı kısmetleri kaçıracak olmaya da yorumlanır.

 

Rüyada Tanımadığı Birinin Ziline Basmak

Başkasının aklına uyduğu için ailesini zor durumda bırakan, hanesine sıkıntı verecek konuşmalar yapan, başkalarını düşünmekten kendi yakınlarının dertlerine geç kalmak ve sorun bulmakta gecikmek nedeniyle pişmanlık yaşamak anlamına gelir.

Kişiyi yanlış yönlendiren, duygularıyla oynayan ve rüya sahibini kişisel çıkarlarına alet eden bir arkadaşın varlığına da yorumlanır.

 

Rüyada Yanlış Zile Basmak

Hayır getirmeyen işlerle uğraşmak yüzünden alınacak sonuçların da beklentileri karşılamayarak kişiyi hayal kırıklığına düşüreceğini, kısa bir süre de olsa moral bozukluğu nedeniyle içe kapanmayı alamet eder.

Kendisine verilen nasihatleri ve uyarıları gereksiz egosu nedeniyle dinlemeyen rüya sahibinin, her şeyi kendisinin bildiğini iddia etmesinin sonucunda düşeceği komik ya da rahatsızlık verici duruma da delalettir.

Kişiyle karakter yapısı zıt, anlaşmaları mümkün olmayan biriyle ilişkiye başlayarak kısa süre sonra bitirmek manasına da gelir.

 

Rüyada Zile Basmanın Yorumu

Önemsenen birinin yaptığı bir yanlış yahut içinde bulunduğu tehlikeli bir durum yüzünden yaşadığı tedirginliğe ve o kimseyi uyarmak istemeye yorumlanır.

Başkalarının hayatlarını mükemmel hale getirmek için onlara yardım etmek, önerilerde bulunmak, herkesin yardımına koşmak anlamına gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir