RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zorla Evlendirilmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zorla Evlendirilmek

İnsanlarla ters düşmeye, münakaşa etmeye, düşünce ve görüş ayrılıkları içerisine girmeye işaret eder.

Rüyayı gören kişinin doğrularının, bazı kimselere ters gelmesi nedeniyle o kişilerle yollarının ayrılacağına tabir edilirken bir diğer yandan da rüya sahibinin iyi geçindiği insanlarla yaşayacağı tatsızlıklar nedeniyle birbirlerine karşı seslerin yükseleceğine ve karşılıklı olarak gönül kırıklıklarının yaşanacağına tabir edilir.

 

Rüyada Zorla Evlendirildiğini Görmek

Kişinin canının sıkılmasına, huzurunun, neşesinin ve keyfinin kaçmasına neden olacak bir takım sorunların baş göstereceği anlamına gelir.

Rüya sahibinin en güvendiği, en inandığı ve en sevdikleri ile arasına mesafe girecek bir takım sorunlar yaşayacak, bu nedenle de onlarla uzak olma kararı alacak ve bundan da hiç pişman olmayacak demektir.

 

Rüyada Zorla Evlendirilmek İstenmesi

Kişinin rüyasında zorla evlendirilmek istenmesi o kişinin gülen yüzünün solmasına, moralinin bozulmasına ve suratının asılmasına neden olacak haberler alacağına ya da sözler işiteceğine yorulur.

Rüya sahibinin kendisi hakkında edilen yalan yanlış sözleri işiteceğine ve bu yüzden çevresindekilere gönül koyacağına alamet eder.

Bu durumda rüya sahibinin gönlünü almanın hiç de kolay olmayacağı yorumu yapılır.

 

Rüyada Zorla Evlendirilmeye Çalışılmak

Kişinin esasen hiçbir şekilde alakası olmadığı bir konudan sorumlu tutulacağına bu olayın da onu çok üzeceğine, ağlatacağına ve yıpratacağına delalet eder.

Rüya sahibinin suçsuz olduğunu ispat etmesi zaman alacağı gibi, sinirlerini de alt üst edecek ve suçsuzluğu ortaya çıkınca da özürler nafile kalacaktır diye yorumlanır.

 

Rüyada Zorla Evlenmek

Rüya sahibinin kendi iradesi ve kontrolü dışında bir takım sorunların ve sıkıntıların içine çekileceğine rivayet edilir.

Kişi, onay vermediği ve istemediği bazı durumların ortasında kalacak ve bazı kimselerle karşı karşıya gelecek demektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir