RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Zülfikar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zülfikar Görmek

Rüya sahibinin kurumlardaki işlerinin kendisini sevindirecek ve tatmin edecek sonuçlarla kapanacağına, adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına alamet eder.

Çok hayırlı bir rüyadır ve makbul olanlar arasında yer alır.

Rüyada Zülfikar görmek, rüya sahibinin tüm emellerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, yüzünün de güleceğine rivayet edilir.

 

Rüyada Zülfikar Kılıcını Görmek

İyiliğe, güzelliğe ve hayırlara alamet eder.

Rüya sahibinin hem ilahi adaletin hem de dünya üzerindeki adaletin kendisi için tecelli edeceğine, haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine işaret eder.

 

Rüyada Hazreti Ali’nin Kılıcını Görmek

Vicdanlı, merhametli, imanlı ve hakkaniyetli olmaya, bu şiar ile yaşamaya ve karşıdakinden de aynı erdemi görmeyi beklemeye delalet eder.

Rüyayı gören kişinin hak yemeyen kimse olduğu gibi hakkının da yenmesine izin vermeyeceğine, haksızlıklara da karşı geleceğine rivayet edilir.

 

Rüyada Hazreti Ali’yi Görmek

Hidayete ermeye, hikmetli bir kişi olmaya, Allah’ın sevgili ve makbul kulları arasında olmak için çabalamaya ve hak yolundan hiç ayrılmamaya işaret eder.

Bu rüya aynı zamanda kişinin hayatında kendisine hayır getirecek sürpriz gelişmelerin yaşanacağına yorulur.

 

Rüyada Hazreti Ali’nin Resmini Görmek

Bir kişi eğer rüyasında hazreti Ali’nin resmini görürse o kişi tüm kötülülerden, kazalardan, belalardan, illet hastalıklardan korunur, ödenemez borçların altına girmez ve geçimi zorlaşmaz diye yorumlanır.

 

Rüyada Peygamberlerden Birini Görmek

Kişinin ileride bir âlim olacak kadar makbul kimse olacağına, hayır işleri yapacağına bu sayede hem Allah katındaki hem de toplumdaki mertebesinin yükseleceğine yorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir