TEKNOLOJİ

Samsung Galaxy Z Fold 2 Aston Martin Limited Edition Yakında Geliyor

Samsung’un katlanabilir Galaxy Z Fold 2 modeli, New York merkezli moda evi Thom Browne ile işbirliği içinde yapılmış sınırlı bir varyanta sahip. Ancak herkes moda evine aşina değil. Bu nedenle Güney Koreli teknoloji devi, yeni nesil katlanabilir modeli için bir başka özel sınırlı sürüm piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Samsung Galaxy Z Fold 2 Aston Martin Limited Edition olarak isimlendirilecek olan bu modelde isminden de anlaşılacağı gibi şirket Aston Martin ile bir iş ortaklığı yapacak.

Aston Martin işbirliğiyle ortaya çıkacak olan bu ürün ne yazık ki sadece Çin ile sınırlı olacak. Bu sınırlı üretim model sadece bu ülkede satışa sunulacak. Galaxy Z Fold 2’nin Aston Martin ortaklığı ile ortaya çıkan sınırlı sürümünün fotoğrafları popüler teknoloji uzmanı Ice Universe tarafından Twitter üzerinde paylaşıldı. Bu ortaya çıkan fotoğraflar, henüz Samsung tarafından resmi olarak tanıtılmayan cihaz hakkında bize bir ön bakış sağlıyor.

Resimlerde görüldüğü gibi telefon büyük gri bir kutu içerisinde gelecek. Üstte Galaxy Z Fold 2 5G ve Galaxy Watch3 yazıyor, bu da Thom Browne Edition’dan farklı olarak bu sınırlı sürümün bir çift Galaxy Buds Live içermediği anlamına geliyor. Kutunun alt kısmında Tmall logosu var. Bu da Tmall isimli perakende devi tarafından satılacağı anlamına gelmektedir. Tmall mağazasını kontrol ettiğimizde ise henüz yeni sınırlı sürüm Galaxy Z Fold 2’nin burada listelenmediğini görüyoruz.

Kutunun içinde, bir Aston Martin logosu dahil hiçbir özelleştirme yapılmayan Mistik Siyah Galaxy Z Fold 2 var. Bununla birlikte, turuncu deri bir Aston Martin kabının kutu içerisinde yer aldığını görüyoruz. Kutuda ayrıca lacivert bir Aston Martin polo gömlek, siyah beyaz bir beyzbol şapkası ve bir Mystic Black Galaxy Watch3 akıllı saat yer alıyor. Samsung’un telefonu ne zaman satışa sunmayı planladığını bilmiyoruz. Ancak çok yakında tanıtacağı kesin.

“Samsung Galaxy Z Fold 2 Aston Martin Limited Edition Yakında Geliyor” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir