ÖZEL ÖNERİ

Sertleşme Sorunu Tedavisi Ve Penis Protezi Ameliyatı

Penis protezi ile iktidarsızlık sorununu artık dert etmeyin! İktidarsız erkekler, bilim camiası tarafından geliştirilen bu harika cihazlar sayesinde cinsel yaşamlarında bir devrim yaşayacaktır. Uzun yıllardır çeşitli tedavilerle sonuca ulaşamayan ve umudunu yitirmiş birçok erkek için artık umut ışığı olan vardır.

 Penis Protezi Sayesinde Yaşam Enerjiniz Geri Gelecektir

 İktidarsızlık sorunu, erkek psikolojisini alt üst eden korkunç bir kabustur. Cinsel güç her çağda erkek karakterin ana temsilcisi olmuştur. Bundan yoksun olan erkek kendine olan güvenini kaybeder ve hayattaki duruşu sarsılır. Hem evde hem de toplumda kendini yetersiz hisseden iktidarsız bir insan, hayatın zorlukları içinde en büyük silahını kaybetmiş konumdadır. Penis protezi, bu hayati eksikliği gidermek isteyen erkekler için en etkili tedavi yöntemidir.

 Penis Protezi İmplant Ameliyatı Nasıl Yapılır?

 Ameliyatın başlangıcında idrar akışını kontrol etmek için penisin ucundan mesaneye bir tüp (kateter) yerleştirilebilir. Cerrahınız penis başının alt tarafında, penisin tabanında veya alt karın bölgesinde küçük kesiler yapacaktır. Daha sonra ereksiyon sırasında normalde kanla dolu olan damar odacıklarını çıkarır ve penisi boşaltır. Erektil doku olarak bilinen bu doku boru şeklindedir ve iki içi boş odanın her birinde bulunur. Ardından uygun Penis protezi seçilir ve cihazın silindirleri penisinize yerleştirilir.

 Cihazın tüm parçaları çalışma sırasında kontrol edilir ve boyutu vücut ölçülerinize göre belirlenir. Doktor iki parçalı şişirilebilir bir cihaz yerleştirmek istediğinde pompayı ve valf parçasını skrotuma yerleştirir. Üç parçalı bir cihaz için doktorunuz ayrıca bir iç insizyon yoluyla karın duvarının altına bir sıvı rezervuarı yerleştirecektir. Penis protezi kurulduktan sonra doktorunuz kesileri kapatıp dikecektir. Operatif sertleşme sorunu tedavisi genellikle 30 dakika ile bir saat arası sürer.

 Sertleşme Sorunu Tedavisi Protez Çeşitleri

 -Esnek Penis protezi nedir? Esnek malzemeden yapılmış bu çubuklar penisin içine yerleştirilerek penisi kalıcı olarak sertleştirir. Cinsel ilişki dışında esnek yapısı nedeniyle iç çamaşırında yuvarlanır ve oturur. Kullanımı çok kolaydır ve her zaman harika görünür ve hissettirir.

 -İki parçalı Penis protezi nedir? Esnek bir çubuk yerine balon gibi şişirilebilir çubuklar kullanılır. Pompa ve sıvı deposu testisin yanına yerleştirilir. Ereksiyon gereken durumlarda pompaya basılarak sıvı balonlara yönlendirilerek şişmesi sağlanır.

 -Üç parçalı Penis protezi nedir? İki parçalı protezden farkı, sıvı deposunun daha büyük olması ve karın duvarının alt kısmında yer almasıdır. Bu, daha fazla sıvı pompalamayı ve daha sert bir ereksiyon oluşturmayı mümkün kılar.

 Kimler Ameliyat Edilmelidir?

 Protez sertleşme sorunu tedavisi cinsel organ anatomisi açısından eksikliği olmayan iktidarsız her yaşta erkeğe uygulanabilir. Her özel ameliyat işleminde olduğu gibi, doğru karar verdiğinizden emin olmanız gerekir. Penis protezi özel eğitim ve deneyim gerektirir. Cerrahınızın becerilerine ve deneyimine güvendiğinizden emin olmanız önemlidir.