ÖNERİLER

Uzun Bir Geçmişe Sahip Olan İnci Davetiye!

Müşterileri tarafından memnun kalınan ve sürekli olarak tavsiye edilen İnci Davetiye 1978 yılında kurulmuştur. Kurulduğu dönem içerisinde küçük bir matbaa olarak var olmuş ve kartpostal üretimi yapmıştır. Kurucusu Hızır Aydın’dır ve firma, bu konuda oldukça büyük adımlar atarak kendini sürekli geliştirme konusunda güçlü adımlar atmıştır.

Kendini ilerlemelere adayan firma, ayrıca bu kapsamda en iyisini var etmek amacı ile devamlılık sağlarken kurulmasının üzerine çok geçmeden üretimde çeşitlilik yoluna girmiştir. Üretimde var olan çeşitliliği de kartpostal yanında zarf, renkli ve resimli zarflar, bloknotlar, resimli tebrik posterleri, imsakiye, takvim gibi daha birçok seçenek ile var etmiştir. Bunun yanında davetiye ile de ilgilenen firma alanını bu yöne yoğunlaştırmış ve 1984 yılı içerisinde de marka ismini almıştır.

Sizi Mutlu Etmeyi Amaçlayan İsim İnci Davetiye!

Davetiyeler ile ilgili birçok kategori barındıran İnci Davetiye ayrıca düğün davetiyesi ile ilgili birçok başarı sağlamıştır. Çiftlerin sektör içerisinde en çok tercih ettiği isim olmanın yanında size gerekli olan çoğu detayı da bünyesinde bulundurmaktadır.

Aradığınız her tarz davetiyeyi rahat bir biçimde bulundurmanın yanında, firma bu davetiyeler ile ilgili seçeneklerde sürekli olarak yüksek kalite faktörünü de ön planda tutmaktadır. Buna bağlı olarak da her daim en iyisini ortaya çıkarmaktadır. Firma ayrıca kalitenin yanında uygun fiyat maddesini de var etmiştir.