TEKNOLOJİ

Vivo S7t Modeli, MediaTek Dimensity 820 İşlemciyle Birlikte Gelecek

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo, geçtiğimiz sene Ağustos ayında Vivo S7 5G isimli akıllı telefon modelini tanıttı. Ardından ise Kasım ayında Vivo S7e 5G modelini piyasaya sürdü. Şimdi ise teknoloji analisti Digital Chat Station, Vivo’nun MediaTek Dimensity 820 işlemcisinden güç alan ve Vivo S7t isimli bir akıllı telefon modeli tanıtacağını iddia ediyor.

Digital Chat Station, Vivo S7t modelinin geri kalan özelliklerinin standart S7 ile oldukça benzer olacağını belirtiyor. Kaynağa göre yaklaşan model, 6,44 inç boyutunda ve Full HD+ çözünürlüğünde bir AMOLED ekrana sahip olacak. Aynı zamanda ekrana gömülü parmak izi okuyucuya da sahip olması bekleniyor.

Bununla birlikte 33W hızlı şarj destekli ve 4.000mAh kapasiteli batarya bu cihazın bir diğer öne çıkan teknik özelliği olacak. Akıllı telefonun ekranında ikili kamera kurulumuna ev sahipliği yapan büyük bir çentik yer alacak. Bu çentik içerisinde 44MP geniş açılı ve 8MP ultra geniş açılı ön kamera sensörleri konumlandırılacak.

Cihazın arka bölümünde ise üçlü kamera kurulumu ve LED flaşa ev sahipliği yapan dikdörtgen şeklinde bir kamera modülü bulunacak. Bu modül içerisindeki üçlü kurulum 64MP geniş açılı ana kamera, 8MP ultra geniş açılı kamera ve 2MP derinlik algılayıcı sensör olarak sunulacak.

Vivo S7 5G modeli, 8GB + 128GB ve 8GB + 256GB konfigürasyonları ile gelmektedir. Vivo S7t modelinin de aynı yapılandırma seçenekleri ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bununla birlikte Vivo S7 5G, kutusundan Android 10 ile çıkıyor ancak yaklaşan Vivo S7t’nin daha yeni olan Android 11 sürümü ile birlikte gelmesini umuyoruz.

“Vivo S7t Modeli, MediaTek Dimensity 820 İşlemciyle Birlikte Gelecek” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir