TEKNOLOJİ

Xiaomi Mi 11 Pro Modelinin Mart Ayının Ortasında Tanıtılacağı Söyleniyor

Xiaomi, geçtiğimiz aylarda Mi 11 modelini üst seviye özellikler ile birlikte piyasaya sürdü. Bu seride standart model dışında bir “Pro” model olacağını biliyoruz. Dolayısıyla kullanıcılar bu cihaz hakkındaki detayları ve cihazın tanıtım tarihini merak ediyor. Bununla birlikte beklenen Xiaomi Mi 11 Pro modelinin Mart ayının ortasında piyasaya sürüleceği söylenmektedir.

Henüz Xiaomi tarafından Mi 11 Pro’nun tanıtım tarihi konusunda resmi bir açıklama yapılmadığını söyleyelim. Weibo üzerinde bir haber kaynağından gelen bilgiye göre Mi 11 Pro modeli, Mart ayı ortasında karşımıza çıkacak. Aynı zamanda bu modelin yanında Mi 11 Ultra isimli bir modelin de yer alacağı belirtilmektedir. Ancak bu modelin sadece söylentiden ibaret olduğunu söyleyelim.

Mi 11 Pro modelinde standart Mi 11’in tasarım çizgisinin korunmasını bekliyoruz. Ancak kamera ve hızlı şarj teknolojileri konusunda iyileştirmeler göreceğiz. Bununla birlikte Xiaomi Mi 11 Pro, tıpkı Mi 10 Extreme Commemorative sürümünde olduğu gibi bir periskop telefoto lens ve 120W hızlı şarj teknolojisine sahip olacak. Ayrıca cihazın ekranı 120Hz yenileme hızını ve 480Hz dokunmatik örnekleme oranını destekleyecektir.

Son zamanlarda Mi 11 Pro modeli hakkında bazı söylentiler ortaya çıkıyor. Bu söylentiler, cihazın olası teknik özelliklerine ışık tutuyor. Aynı zamanda cihazın arka kamera modülünün nasıl bir görünüme sahip olacağını gösteren bir görsel ortaya çıktı. Bu görsele göre Mi 11 modelindekine benzer bir üçlü kamera kurulumu göreceğiz. Ancak modülün alt kısmındaki kare delik, periskop kamera iddialarının altını doldurmaktadır.

Buna ek olarak Mi 11 Pro modelinde gelişmiş bir ana kamera sensörü mevcut olacak. Samsung’un 50MP ve şu anda sektörün en büyüğü olan 1/2,12 inç ultra geniş diyafram açıklığına sahip en yeni ISOCELL GN2 sensörüyle piyasaya çıkacağı bildirildi. Şimdilik Mi 11 Pro modeline dair bildiğimiz bilgiler bu şekilde. Cihaz hakkında yeni detaylar geldikçe Teknobuk üzerinden sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

“Xiaomi Mi 11 Pro Modelinin Mart Ayının Ortasında Tanıtılacağı Söyleniyor” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir