RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yabancı Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yabancı Kadın Görmek

Beklenmeyen bir yardım eli, hiç ummadık bir anda alınan müjdeli bir haber, para fırsatları veya piyango gibi şans oyunlarından para kazanmak anlamına gelir.

İçinde bulunulan yılın kişiye pek çok açıdan şans getireceğini ve evinin rızkını kendi geliri dışından başka kaynaklardan da elde ederek, para biriktireceğini, hayalindeki evi veya mülkü satın alacağını ifade eder.

Evine yabancı bir kadın geldiğini gören kimsenin menfaatine gelişen olaylar olur ve ailesinden kendisine tarla veya arsa kalır.

Yaşlı bir yabancı kadın görmek ise kişinin toplumda küçük düşeceği bir olayla karşılaşması, bahtının kapanması ve kısmetsizlik olarak yorumlanır.

 

Rüyada Güzel Bir Yabancı Kadın Görmek

İyi gelişmeler yaşanacağına, huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına delalettir.

Bayanlar için bu rüya başka milletten bir kimse ile evlilik yapacağına, ferah içinde sürülecek bir yaşama, alınacak malların değer kazanmasına ve düzenli olarak yatırım yapılmasına işarettir.

Kişinin dünya hayatının pek çok güzellikle geçeceğine alamet olan rüya ahiret hayatının da güzel olacağının müjdesini verir.

 

Rüyada Yabancı Kadınla Evlenmek

Evdeki bereketin çoğalmasına, kişinin eşiyle her konuda tam bir uyum içinde hareket etmesine, her zaman düşüncelerinin kabul göreceğine, çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, hayırlı işler yapıp, daha önce uğradığı zararların hepsini telafi edeceği fırsatlar yakalayacağına alamettir.

Dünyevi zevklerin kişiyi sarıp sarmalayacağına, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, iş konusunda önemli iş adamlarına takdim edileceğine delalettir.

 

Rüyada Yabancı Kadın Görmenin Yorumu

Kişinin kendi duygularına karşı bir yabancılaşma içinde olduğuna, aşırı dağınık bir bilince sahip olduğunu ve istekleri konusunda net bir karar veremediğini ifade eder.

Yabancı kadın sembolik olarak kişinin iletişime geçmekte güçlük çektiği birini simgeler.

Bu kişinin rüya sahibinin kafasını sürekli olarak karıştırdığını, sürekli onu düşündüğünü de gösterir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir