RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yabancı Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yabancı Para Görmek

Hoşunuza gitmeyecek laf, söz ve hakkınızda çıkacak dedikodulara delalet eder.

Bazen kişinin sıkıntı yaratan davranışlarına da işaret eden yabancı para rüyası, sıra dışı bir olayla karşı karşıya kalınacağının da habercisidir.

Rüyada yabancı para bazı rüya tabircilerine göre elde edilecek yüksek kazanç ve iş konusunda beklenmedik bir gelir elde edileceğine yorumlamaktadırlar.

Rüyanızda yabancı para harcadığınızı görmeniz, tanımadığınız ve ummadığınız birinden sıkışık bir zamandayken alacağınız yardıma işaret eder.

 

Rüyada Döviz Bozdurmak

Maddi olarak yakın zamanda elinize geçecek yüksek miktardaki paraya işaret eder.

Rüyada bozdurulan dövizin miktarı ne kadar çoksa, kazanılacak paranın miktarı da o kadar yüksek olacak demektir.

Rüya sahibinin mal mülk sahibi olacağına alamet edilen döviz rüyaları aynı zamanda hane halkının da mutluluğuna ve saadetine delalet etmektedir.

 

Rüyada Madeni Yabancı Para Görmek

Sevmediğiniz bir kişiden sevmediğiniz söz işiteceğinize delalet eder.

Aynı zamanda sizin de yakın çevrenizde bulunan insanların hakkında dedikodu yaptığınıza işarettir.

Madeni para rüyaları genel olarak kişinin hoşuna gitmeyecek laf söz olarak yorumlanırken, duyulan laflar nedeni ile can sıkıntısına ve yaşanacak olan üzüntüye de işaret etmektedir.

 

Rüyada Kağıt Para Görmek

Maddi olarak güçleneceğinize ve bol kazançlar elde edeceğinize delalet eder.

Görülen kağıt paranın miktarı fazlaysa parasal anlamda büyük kayıp yaşanacağına ya da kişinin günlük hayatında cimri biri olduğuna işarettir.

Elinizden kağıt para çıktığını görmeniz, iş ve aşk hayatınızda yaptığınız seçimlerin yanlış olduğuna, size para verildiğini görmeniz ise, yaptığınız başarılı seçimler sorunda elde edeceğiniz yüksek makama ya da kazanacağınız yüklü bir miktardaki paraya yorumlanmaktadır.

Bazı rüya tabircileri ise rüyada görülen kağıt parayı, kişinin üzüntüye ve kedere düşmesine ve maddi olarak zor bir döneme gireceğine yorumlamaktadırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir