RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yakınlaşmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yakınlaşmak

Sevilen kişilerden biriyle ilgili çok kötü ve üzücü bir haber alınacağına, bu haber yüzünden uzun zamandan beri üzerinde çalışılan çalışmaların ve projelerin ertelenmesine ya da rafa kaldırılmasına sebep olacağına, maddi açıdan büyük bir zarara uğranacağına, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına işaret eder.

 

Rüyada Yakınlaştığını Görmek

Hayır getirmeyecek olaylar yaşanacağına, kötü kişilerle karşılaşılacağına, anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, yaşanan sorunların günden güne çoğalacağına, musibetler, sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, geçim sıkıntısına düşüleceğine ve üzüntü duyulacak bazı durumlar ve olaylarla karşılaşılacağına delalet eder.

 

Rüyada Erkekle Yakınlaşmak

Kişinin iş hayatında çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine ve büyük üzüntüler yaşayacağına alamet eder.

 

Rüyada Sevgiliyle Yakınlaşmak

Maddi zarara neden olacak bazı işlere girileceğine, verilen emeklerin boşa gideceğine, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına, sağlığın bozulacağına, rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine delalet eder.

 

Rüyada Patronla Yakınlaşmak

İş hayatında yaşanan sıkıntılı durumlardan ötürü çeşitli haksızlıklara ve iftiralara uğranacağına, kurulu düzenin bozulacağına, kötü sözler duyulacağına, kısmetin kapanacağına, geçim sıkıntısı yaşanacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, huzurlu günlerin biteceğine ve sıkıntıların üst üste geleceğine tabir edilir.

 

Rüyada Biriyle Yakınlaştığını Görmek

Uzun bir süredir güzel bir şekilde devam eden çalışmaların durma noktasına geleceğine ve üzüntü duyulacağına yorumlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir