RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yakışıklı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yakışıklı Görmek

Her türlü işin yoluna gireceğine işaret eden müjdeli bir rüyadır.

Kişinin kendisini her geçen an daha iyi ve güzel hissedeceğini, sürekli olarak çevresinden övgü içeren sözler işiteceğini ve bu durumun da moraline iyi geleceğini bildirir.

Sağlık açısından kişinin en iyi vücut sıhhatine sahip olacağına ve bu durumun yüz ifadesine olduğu kadar ruh haline de son derece olumlu etkide bulunacağına, her işe tam olarak konsantre olunacağını ve öz güvenin çok yükseleceğini bildirir.

Bekar kişiler için pek çok kimsenin ilgisini çeken, duygularını harekete geçiren bir dış görünüşe sahip olunduğunu ve aynı zamanda kişilik olarak da cazibeli bir insan olunduğunu da tabir eder.

 

Rüyada Yakışıklı Olduğunu Görmek

Rüyasında kendisini çok yakışıklı gören kişiler egolarına yenik düşerler ve olaylara karşı nesnelliklerini yitirdikleri için aldıkları kararlar da taraflı olduğundan haksızlık yapmaya meyilli bir hale gelirler.

Bir bayanın kendisini yakışıklı bir erkek olarak görmesi ise pek hayırlı değildir ki kişinin gerçek hayatında bir erkek tarafından aldatılacağını ya da zor bir duruma düşürüleceğini, aile saadetini bozacak bazı davranışlarda bulunarak riskli ilişkilere adım atacağını işaret eder.

 

Rüyada Yakışıklı Bir Erkekle Evlenmek

Genç ve bekar bayanlar için murat ve kısmet anlamına geldiği gibi, ani bir evlenme kararına da yorulur.

Evli bir kadının kendisini eşi dışında yakışıklı bir erkekle görmesi ise, erkek çocuğuna gebe kalacağını ya da oğlu varsa onun müjdeli bir haberini ya da başarısından dolayı gururlanacağını bildirir.

Bir erkeğin böyle bir rüya görmesi ise başına gelecek üzücü bir olaya haber verir.

 

Rüyada Yakışıklı Görmenin Yorumu

Egosu şişkin insanların, kendilerini çok fazla önemseyen ve başkalarını sürekli olarak hakir görenlerin, kişileri dış görünüşlerine göre yargılayan veya eleştirenlerin bilinç altlarını işaret eder.

Genellikle kendisini çok fazla beğenen ve narsist olarak nitelendiren insanların ruh hallerine ilişkin bilgi verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir