RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yakut Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yakut Görmek

Bolluk, bereket, hayırlı kazanç ve zenginlik anlamına gelir.

Rüya sahibinin sağlıklı, mutlu ve uzun bir yaşamı olacağına, eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine bilakis onlar tarafından el üstünde tutulup, hak ettiği değeri göreceğine işaret eder.

Karmaşanın, kararsızlığın ve huzursuzluğun son bulacağına, kişinin kötülüklerden, kazlardan ve belalardan uzak kalacağına rivayet edilir ve hayırlara yorulur.

 

Rüyada Yakut Kolye Görmek

Kişinin yapacağı büyük işler ve doğru projeler sayesinde işinden yana ses getirecek bir başarı elde edeceğine, rakiplerini geride bırakacağına ve hatırı sayılır oradan bir geliri olacağına alamet eder.

Hak edilmiş, helal ve makbul olan mala yorulur.

 

Rüyada Yakut Küpe Görmek

Rüya sahibinin meslek hayatına delalet eder.

Rüya sahibinin inancı, çalışkanlığı, azmi ve hırsı sayesinde işinin uzmanı kimse durumuna geleceğine, makamının ve ününün artacağına ve kişinin arkasından güzel ve övgü dolu sözler söyleneceğine işaret eder.

 

Rüyada Yakut Gerdanlık Takmak

Ticarette rekabete girmeye, iyi para kazanmaya ama yolundan şaşmamaya ve hak yemeden, günaha girmeden, ah almadan ekmeğini çıkarmaya ve oturduğu koltuğun hakkını vermeye tabir edilir.

 

Rüyada Yakut Yüzük Takmak

Kişinin hayatında meydana gelecek hayırlı ve sürpriz gelişmelere, sabırla beklenen dileklerin yerine gelmesine, yuva sahibi olmaya ve soyun devamını sağlamaya rivayet edilir.

 

Rüyada Yakut Bilezik Görmek

Amaçları yerine getirmeye, işini büyümeye, hedeflere yaklaşmaya ve çok çalışıp karşılığını almaya işaret eder.

Kişinin emeklerinin boşa gitmeyeceğine, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin de kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına delalet eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir