RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yalamak

Esasen tek şekilde tabir edilmez.

Rüyanın yorumu nasıl görüldüğü gözetilerek yapılır ve böyle bir rüya, görüldüğü yere, kişilere ve nesnelere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Bu rüya genel anlamı itibariyle pek de hayırlara alamet etmez.

Rüyayı gören kişinin yanlışları nedeniyle malının, parasının, huzurunun, neşesinin, sağlığının ve huzurunun bozulacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Bal Yalamak

Kişinin rızkının bollaşacağına, kazancının artacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, rüya sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına alamet eder.

 

Rüyada Ayak Yalamak

Kişinin toplumdaki itibarını zedeleyecek, dışlanmasına ve horlanmasına neden olacak bazı işler yapacağına bu nedenle de gözden düşeceğine delalet eder.

Rüya sahibinin insanlar tarafından ayıplanacağı hatalara düşeceği şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Parmak Yalamak

Kişinin yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, darda kalacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine ve çok zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüya sahibinin zahmet ve çile çekeceğine, parasız ve ekmeksiz yaşamak zorunda kalacağına, bu musibetli olayın da bazı şeylerin kıymetini anlamasına vesile olacağına delalet eder.

 

Rüyada Tuz Yalamak

Kişinin monoton devam eden hayatından sıkıldığı, yaşamına renk ve heyecan katmak istediği ve bunun yollarını aradığı anlamına gelir.

Rüya sahibi eğlence olması için daha önce hiç bilmediği şeyler yapacak ve farklı şeyler deneyecek demektir.

 

Rüyada Dondurma Yalamak

Kişinin hayatının ve işlerinin yolunda gitmesi ve kazancının da sürekli olması sayesinde zevki sefa, bolluk, bereket ve zenginlik içinde olacağına, darlığa düşmeyeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, hiçbir şeyden de mahrum kalmayacağına rivayet edilir.

Rüya sahibinin doyasıya yaşayacağı olanaklara sahip olacağına tabir edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir