RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yalınayak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yalınayak Görmek

Pek de iyi değildir ve rüyayı gören kişinin başarısızlık yaşayacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine, zor durumda kalacağına ve kötü günler geçireceğine işaret eder.

Rüya sahibinin işlerindeki verimin ve bolluğun kesileceğine, kazancının düşeceğine, geçiminin zor hale geleceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına yorulur ve maddi anlamda güç kaybetmek olarak değerlendirilir.

 

Rüyada Yalınayak Dolaşmak

Kişinin çözümüne bir türlü ulaşamayacağı bu nedenle hem umutlarını kaybedeceği hem de mutsuz ve karamsar olacağı sorunlarla karşılaşacağına, kendisini çaresiz hissedeceğine delalet eder.

Rüya sahibinin içinden çıkmayacağı bazı problemler yaşayacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Yalınayak Gezmek

Tıpkı yalınayak dolaşmak gibi tabir edilir ve olumsuz şekilde yorumlanır.

Rüya sahibinin düzenin ve işlerinin bozulacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, elinin darlığa düşeceğine ve hak ettiklerinin karşılığını alamayacağına işaret eder.

 

Rüyada Yalınayak Toprağa Basmak

Rüya sahibinin kendisinden emin, gönül rahatlığı içinde ve kazanacağını garantilediğine ikna olacağı işlere gireceğine, bu yönde yatırımlar yapacağına, kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına alamet eder ve hayırlara yorulur.

 

Rüyada Yalınayak Kaçmak

Kişinin kaybetme riski ile bazı adımlar atacağına, tekin olmayan yollara parasını ve malını harcayacağına yorulurken bir diğer yandan da rüya sahibinin başından geçecek tatsız, musibetsiz ve uğursuz olaylara rivayet ettiği şeklinde kabul edilir.

 

Rüyada Yalınayak Olduğunu Görmek

Kişinin zarar edeceğine, geçim sıkıntısına ve darlığa düşeceği işlere umut bağlayacağına, başarısız olacağına, kötü günler geçireceğine, huzurunun kaçacağına, sağlığının bozulacağına ve tabir yerindeyse gülen yüzünün de solacağına delalet eder.

Şanssızlık olarak değerlendirilir ve rüya sahibini zorlayacak günlerin habercisi olduğuna yorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir