RÜYA TABİRLERİ

Rüyada Yalnız Kalmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yalnız Kalmak

Ne yazık ki iyi anlamlara gelmez ve hayırlı olan şeyleri çağrıştırmaz.

Bu rüya, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve kişinin çevresinde en fazla insan olması gerektiği zamanda durumun tam aksine kendisine el atacak kimselerin bulunmayacağına, çektiği eziyetle baş başa kalacağına, kime gideceğine, kimden akıl soracağına ve ne yapacağını bilemez olacağına işaret eder.

 

Rüyada Yalnız Olmak

Zor durumda kalmaya, musibetler yaşamaya, uğursuzluk getirecek ve şansın kapanmasına neden olacak kararlar olup bu kararları uygulamaya, hayatın alt üst olmasına, zavallı hallerde kalmaya ve kötü günler yaşamaya rivayet edilir.

 

Rüyada Yalnız Kaldığını Görmek

Yalnız olmak gibi tabir edilir.

Düzenin bozulacağı, gelirin düşeceği, kötülüklerin ve melanetin kol gezeceği bu nedenle de rüyayı gören kişinin uzun bir süre yüzünün gülmeyeceği anlamına gelir.

Rüya sahibinin tüm umutlarını kaybedeceği ve sanki hayatının sonunun gelmiş gibi hissedeceği bir dönemin yaşanacağına işaret eder.

 

Rüyada Tek Başına Kalmak

Borçların artmasına, çekilen üzüntü nedeni ile bazı hastalıkların baş göstermesine, huzursuzluğun rüya sahibini yiyip bitirmesine, kişinin yakasını bir türlü beladan kurtaramamasına delalet eder.

 

Rüyada Çaresiz Olmak

Kişinin rüyasında kendini çaresiz olarak görmesi, o kişinin şansı ve kısmeti olarak kabul edilir.

Rüya sahibinin hayatında sürpriz gelişmelerin yaşanacağına, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine rivayet edilir.

 

Rüyada Aciz Kalmak

Parlak fikirlere ve özel yeteneğe sahip olmaya alamet eder.

Rüya sahibinin kıvrak zekâlı ve sağduyulu olması sayesinde her zorluğu yenebileceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına delalet eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir